Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor fog egy kicsit rendszere...

Mikor fog egy kicsit rendszeresebbé válni a mocorgás?

Figyelt kérdés
15+2 hetesen mozdult meg először, kis buborékolást éreztem.Azóta kb. naponta 1-2-szer érzem ezt.Már nagyon várom, hogy rendszeresebb legyen, és egy picit határozottabb a mozdulat.Most vagyunk 16+1 hetesek.Szerintetek mikor jön el az az idő, amikor már többet érzem?
2010. ápr. 8. 08:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia,


Nekem első baba, most vagyok a 24. hétben és kb. 21-22. héttől érzem mozogni a nap bármely szakában, a 18-20. heteknél pedig reggel, este és ebéd után éreztem, de akkoriban még csak akkor ha feküdtem vagy nagyon hátradőltem a székemben.

Most már így a 24.-en állva és megérzem ha 1-1 nagyobbat mozog :)

Jó babavárást :)

2010. ápr. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!Én második babával 18+6 napos vagyok.Egy hte mozdult, meg és még nekem se rendszeres, habár sokkal erősebben érzem már a mozgását a lányzónak, mint egy hete.Ha jól emlékszem a fiammal 24 hét körül azért már elég sokat mocorgott, és már apa is érezte ha a kezét a hasamra tette.Igazából ezek fokozatos dolgok, mert ahogy napról napra jobban nő a baba annál többször, és annál erősebben érzed a rugdalózást.A lényeg az hogy ha már árzed akkor legalább napi egyszer érezned, kell és asszem a 26-28ik héttől van az, hogy majd számolni kell, hogy naponta 10szer érezd legalább a mocorgást.

Türelem. :) Tudom nehéz mert én is alig várom már, hogy a ifam, meg a párom is érezze a kistesót, meg hogy minél jobban látszódjon a kerekedő pocak.DE később ha vissza gondolsz majd úgy fog tűnni, hogy hogy elrepült ez az idő!Remélem tudtam segíteni! :)

Jó baba várást mindenkinek!És jó egészséget! :)

2010. ápr. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!