Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16. hétben vagyok. Többedik...

16. hétben vagyok. Többedik babámat várom. Miért csak 3 naponta érzek valami mocorgás félét? Mikor lesz már határozottan érezhetőbb a mozgás?

Figyelt kérdés
A méhlepényem melső falon van, gondolom ez miatt is, de én már kicsit aggódok. Akiket ismerek magam körül, a 17. héten már határozott magzat mozgást tapasztalnak.
2010. nov. 15. 19:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Van egy ismerősöm, akinek szintén mellső falon tapad a lepény, ő a 24. héten érezte először a bébit.
2010. nov. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha a 20. hét előtt nem érzed akkor nincs semmi baj, de ahogy látod mások még később érzik. Attól is függ milyen a testalkatod, mennyire vastag a hasfalad stb.

Egy kövér ismerősöm 3szor érezte a 32. hétig a babáját és makk egészséges a kislány!

2010. nov. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kész vagyok ettől a ,,kövér és későn érzi,, témától! Én 116 kiló vagyok!!! És mind a 3 gyerekemet éreztem rendesen,és elég korán.16-14-12 hetesen. Nem intenzív rúgkapálásra gondolok,mielőtt valaki lekiabálna,de igenis éreztem,pedig olyan vastag a hasfalam...hogy nehézséget jelentettek a császárok is a dokinak.Úgy hogy higgyétek már el,nem a háj a lényeg!!!! Hanem,hogy hol tapad a lepény,hol van a gyerek,milyen aktív...stb.
2010. nov. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!