Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első babámat várom, a 12. uhn...

Első babámat várom, a 12. uhn a baba a bal oldalamon volt, állitólag ott is fogant, viszont most pár napja mindig a jobb oldalamon érzek, kis mocorgás szerüt, létezik hogy átmegy a másik oldalra?

Figyelt kérdés
Ma vagyok 16 hetes,és pár napja figyelgetem mikor kezd mocorogni a kis Kincsem.És mindig a jobb oldalon érzek valamit,persze nem tudom Ő e,csak reménykedem.Ilyenkor már vándorolnak egyik oldalról a másikra?
2009. nov. 30. 18:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Vándorolnak, nekem a szívhang is hol itt van, hol ott. Merrefelé érzed a mocorgást? 15+4 hetes vagyok és nem tudom, hogy a babát érzem-e, valami furcsaság...
2009. nov. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
bal oldaladon fogant ezért ott is marad??? jajj. a baba egy pici élet aki mozog, úszkál :) oda megy ahol jól érzi magát éppen, nem ott ül és vár, hogy majd leteljen az a 40 hét :)
2009. nov. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

attól,hogy a jobb oldalon érzed,még a teste maga lehet bal feleden,csak a lábai kezei nyúlnak át.Nekem az 1.babával pot fordítva volt.végig a jobb oldalamon látták,érezték(UH)és a mocorgásokat mindig bal oldalamon éreztem :-)

most vagyok 15hetes,és utoljára (12hetesen) a bal felemen látták,és pár napja a köldökömnél,alatta valamivel érzek olyan mozgásszerűt.de nem tudom eldönteni ő lehet e.Mert hasonlít a bélmozgásra,és van hogy utána van az is.Bár azt inkább a gyomorszájam felőli oldalon szoktam érezni

2009. nov. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Arra értettem hogy a bal oldalon fogant hogy a 12. hétig 3 uhm volt,és mindig a bal oldalamon volt a baba.A mocorgást (ha az)akkor a köldököm alatt vagy 2 újjal teszem a tenyeremet,és hol az ujjaimnál,hol a tenyerem közepénél érzem.DE mondom fogalmam sincs mit kéne érezni,nincs buborékolás,csak olyan enyhe mozgolódás,tényleg olyan mintha keze lába járna:-))
2009. nov. 30. 18:45
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem olyan csikis érzés volt a köldököm környékén, amikor először éreztem kislányunkat. Olyan volt, mintha egy kis bogár mozgott volna a bűröm alatt. Ezt éreztem naponta egyszer pár napig, utána kezdtem nagyobb mozgást érezni. Azt, hogy melyik oldaladon érzed nem mérvadó, mert ameddig van elég hely, fireg-forog össze-vissza, a végén fog majd számítani, hogy hogy helyezkedik el. Addig érezni fogod mindenhol, egyik nap itt, a másik nap ott, csak győzd követni:-))

(29 hetes mami)

2009. nov. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!