Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akkor mi van, ha mindig...

Akkor mi van, ha mindig kihányom a cukorterheléses löttyöt?

Figyelt kérdés
Nincs vele vajom,még ízlik is.De képtelen vagyok vizet inni reggelente! Már többször kihánytam a sima vizet! Ha nem eszek vmi szilárdat reggel,automatikusan hányok.
2016. máj. 3. 09:28
 1/9 anonim ***** válasza:
74%

Vannak helyek, ahol zsömlével csinálják a terhelést.


(amúgy nem víz, hanem jó erős limonádé - már ha viszel citromot

2016. máj. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 purplefrog ***** válasza:
100%
Ėn is kihánytam sajnos,pedig finom áfonyás volt :D 2,5 órát bírtam már csak 30 perc volt vissza :( meg kellett ismételni a tesztet. Kérdezd meg,hogy lefekhetnėl e. Nekem úgy jó volt.
2016. máj. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

terheen elég a 120 perc, nem kell 180. de szerintem, ha a végefelé hány az ember, akkor már felszívódott a cukor, amennyi a vizsgálathoz kell legalább.


sok citrommal tűrhető.

ha kihányod, ismételni kell.


a próbareggelis terhelés viszont nem ad megfelelő infót a terhességi cukorbetegségről. Egyre kevesebb helyen használják, mert nem jó.

2016. máj. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 purplefrog ***** válasza:
Oh,igen 1,5-et akartam írni. 120 perces volt.
2016. máj. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
19%

Én is ettől félek mert én meg ha felkelés után 20 perccel nem eszek valami sós rágcsát akkor egész nap hányok. Nem tudom, mi lesz, de biztosan nem leszek hajlandó megismételni, ha elsőre kihányom :/ Eléggé parázok ettől, addig halasztom ameddig tudom.

24hkm

2016. máj. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondták, hogy ha kihányom, akkor étkezés után fogják nézni legközelebb. Nem tudom, máshol is így csinálják-e.
2016. máj. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem is ez jutott eszembe, hogy éhgyomorra meg kell inni azt a cuccot én amúgy sem iszok üdítőket nagyon, nem szeretem a nagyon cukros italokat és egyrészt ha ivással kezdem a napomat abból tuti hogy hasmenés lesz fél órán belül...ami azért ott elég kellemetlen lesz, másrészt én még a neo citránt sem bírtam meginni soha mert olyan rossz íze van öklendezem tőle. Azt nem szeretném, hogy megittam aztán szenvedek, majd kihányom majd újra inni kell... hát az már kínzás lenne. Főleg, hogy nekem kell vinni a cuccot, mi van ha kihányom? Menjek el újra a gyógyszertárba és vegyek újabb adagot?
2016. máj. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is rettegtem tőle, húztam vele az időt, már reggel otthon a víztől öklendeztem. Aztán mire rám került a sor, fájt a fejem, éhes voltam és komolyan mondom h jól esett. Citromot beleraktam és simán megittam. Meg is lepődtem. Semmi émelygés nem volt se közben se utána. Először befogtam az orrom, h ne érezzek ízeket, de ez sem kellett, a véget simán megittam. Nem ízlelgettem amúgy, csak próbáltam egyhuzamra.

Ne féljetek ti sem.

2016. máj. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én először elájultam, arra ébredtem, hogy a nővérek élesztgetnek és sugárban hányom a cuccot, még az orromon is jött :D


Viszont jelentem, Győrben, ha kihányod, nem csinálják újra. A védőnő egyik reggel megbökte az ujjam és megnézte a vércukromat.

2016. máj. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!