Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hét negatív teszt és 3 menstru...

Hét negatív teszt és 3 menstruáció ellenére terhesnek érzem magam. Milyen pszichologust kellene felkeresnem? Valaki segítene?!

Figyelt kérdés
2016. máj. 3. 10:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem bármilyen pszichológus jó elvégre mindnek van képesítése. Ha budapesti vagy, tudok egy nagyon jó szakembert.
2016. máj. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Menj el nőgyógyászhoz és csináltass ultrahangot. Kérd meg, hogy mutassa meg a méhedet, mert nem tudsz szabadulni a gondolattól, hogy terhes vagy. Ha a saját szemeddel látod az üres méhedet, akkor valószínű nem fog kelleni pszichológus.
2016. máj. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Bármilyet.
2016. máj. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Jó, hogy eljutottál ide, hogy kérni szeretnél segítséget. Nincs erre specializálódott pszichológus,max olyan akinek a praxisában előfordult ilyen, de segíteni mindegyik tud, a közeledben lévőt keresd fel mielőbb, ő tud segíteni. Hívd fel ma még és kérj időpontot. Meglásd jobb lesz, nem marcangolod tovább magadat.
2016. máj. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
18%

Én is így voltam vele,de aztán meg terhes lettem. Lehet h azert erzed magad annak,mert már felkeszultel ra testileg-lelkileg.

Szerintem ilyenekkel ne rohangalj pszichologushoz. Nem vagy beteg,normalis,amit erzel. En tiszta idegbeteg voltam amig nem sikerult a baba. Es utana sem pszichologushoz jartam ha ketsegeim voltak,hanem nogyogyaszhoz.

2016. máj. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%
#5-ös, a kérdező sok kérdést írt ki ezzel kapcsolatban, eléggé földtől elrugaszkodott dolgokat írt. El kellene mennie dokihoz, akár nőgyógyászhoz, de neki sem hisz, hogy biztos nem.volt alapos. Valahova mindenképp menj el kivizsgáltatni magad kérdező, nem ez az a fórum, ahol ez a dolog megoldódna és a végére kellene járni a dolognak, nem magadban őrlődni. Mert ha baba lenne, mint hiszed, akkor fontos vizsgálatok várnak rád, tehát nem tehetnéd meg, hogy nem jársz orvoshoz. Viszont 99,99% hogy nem vagy várandós, akkor viszont zárd le magadban, és éld az életed.
2016. máj. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
61%
...és ehhez kell a külső segítség.
2016. máj. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
33%
Ne hagyd,hogy "betegnek" tituláljanak,és te se gondolj így magadra! Ugyanis semmi bajod. Én is irogattam ide idióta kérdéseket. Volt h hetente 2x mentem nőgyógyászhoz. Volt az elején h hetente ultrahangra. Volt h végig bőgtem egy hetet. Volt egyszer h hallucináltam. És? Azóta lenyugodtam. Van egy mélypontod,lesz még elég sok az életedben. Menj el egy jó nőgyógyászhoz,tedd fel neki a kérdéseidet,és meg fog nyugtatni. Válassz egy idős,tapasztalt dokit,akiben bízol. Nekem ilyen volt, annyira együttérző és normális volt,h többet ért mint bármrlyik pszichológus. Neki köszönhetem,h kijöttem a kvázi depresszióból. Közben pedig ugye még egy csomó vizsgálatot is végzett,amit terhesség nélkül is kellett volna,csak mindig halogattam (rákszűrés pl).
2016. máj. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez egy betegség és az előttem szóló is beteg, és jól mutatja ezt a tagadása. Igen, ez egy mentális betegség, amit kezelni kell. Valószínűleg abba a csoportba tartozik, ahol azok is vannak, akik a terhességet tagadják és nem hajlandóak tudomásul venni.
2016. máj. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!