Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez a ruha tetszik nektek? Jó...

Ez a ruha tetszik nektek? Jó lenne szabadtéri kismama fotózáshoz?

Figyelt kérdés

[link]


Nekem nagyon tetszik. Júliusban lesz a fotózás, szabadtéren (még nincs eldöntve, hogy hol). Ti felvennétek ezt fotózásra?

Szerintetek hosszú vörös hajhoz melyik szín illene a legjobban?

24hkm


2016. máj. 3. 12:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Tetszik és egy fehéret vennék fel!:)
2016. máj. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A modellen tetszik, de ahol a próbababákon van, ott már furán néz ki.

Nekem sose olyan volt a rendelt ruha, mint a képeken.

Szóval én inkább "élőben" keresnék. Biztosan lehet ilyet találni.

Nekem a pasztell színek tetszenek. A sötétek annyira nem.

2016. máj. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nagyon fehér bőröm van, úgy is jól mutatna a fehér? Amúgy nekem is az tetszik a legjobban.
2016. máj. 3. 12:21
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik, szép. :)

Szép a fehér, én a kéket venném fel, mert nagyon durván fehér a bőröm.

2016. máj. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem ruha, hanem alsónemű. Nem tetszik, ahogy az egész hasa kilóg belőle a csajnak. Én biztos nem vonultam volna ki ebben az utcára...

Hosszú vörös hajhoz amúgy eből a világoskék vagy a barna jön be nekem.

Sok boldogságot a babához!

2016. máj. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez csak egy top hosszú fátyollal. Ha szabadtéren lesz, akkor bugyiban mész? Ne haragudj, de nem tudom elképzelni hogy lehet ebben utcán közlekedni. Ha már kismama ruha, akkor a bugyi ne legyen kinn belőle, hanem egyberuha legyen szerintem.
2016. máj. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Emberek,ez egy" jelmez" fotozashoz,gondolom a kérdező sem rbben vonulna vegig a varos fo teren . szep amugy,de sztem rohadt drága....az also resze muszlinnak nez ki,kb 4-500ft / meterert kapsz,a felso meg pamut jersey... Szóval szerintem mielott megrendeled ennyiert mutasd meg egy varrononek mennyiert keszitene el...ugy tuti nem lesz meretproblema,a szine is olyan lesz,ami passzol hozzad tutira
2016. máj. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én inkább megvarratnám a helyedben, szerintem olcsóbban is kihoznád, meg legalább biztosan úgy nézne kia, ahogy kell. Aliexpresses ruhákkal azért csak óvatosan, főleg ennyi pénzért! Színben pedig sötétebb zöldet választanék.

Ja és olyan helyet keressetek, ahol nem nagyon mászkálnak emberek :D

2016. máj. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

vörös hajhoz (és fehér bőrhöz) leginkább valami szép zöld menne. látom, az nincs.

de ez szerintem még ali-s viszonylatban is eléggé drága.

2016. máj. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!