Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tegyek székrekedés ellen,...

Mit tegyek székrekedés ellen, mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
6hónapos kismama vagyok nagyon nehezen tudok wc.zni néha görcsölök is ez miatt
2016. máj. 3. 14:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Csinalj gyumolcstálat reggelire ezekbol

Szolo, banan, alma, barack (befottis jo)

Narancs.

Ezutan amint tudsz egyèl tojást (fott, rantotta, tukortojas mindegy) teljes kiorlesu kenyerrel

Kesobb valami fozeleket egyèl vagy káposztât. Vegul este kakaò !!! En ket nap utan nem erolkodve ertem el a sikert hanem epphogy oda ertem a mosdoba ugy kellett mar.:)

2016. máj. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Esténként 1-1,5 dl Mira víz (elég rossz íze van, de egy hajtásra meg lehet inni orrot befogva). Gyógyszertárban hipermarketekben lehet kapni, és terhesek is ihatják.
2016. máj. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem a napi 1-2 kefír jött be, gyümölcsök nem segítettek.
2016. máj. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kefír vagy joghurt müzlivel de minden nap.

Így naponta van normàlis székletem.De ami fontos igyekszel eleget is inni.Nagyon nehéz mert néha màr úgy erőltetem magamba.

2016. máj. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem barack és kubu ital jött be.
2016. máj. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is így voltam, most álltam át egy másik fajta táplálkozásra, és tényleg segít, pedig szkeptikus voltam!

Nagyon sokan mondták, hogy vegyek zabpelyhet pl., mert én aztán ehettem gyümölcsöket, lekvárt...stb, seholsemmi.

Szóval a lényeg, kicsit "lazább", salátadúsabb, fehérjedúsabb táplálkozás, joghurt (beleszórva zabpehellyel), tej zabpehellyel, teljes kiőrlésű kenyér.

Nekem bejött, minden nap produkálok :)

2016. máj. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!