Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az első magzatmozgástól...

Az első magzatmozgástól kezdve kb. mikor lehet már kintről látni, ahogy mozoga baba?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 8. 11:04
 1/3 anonim ***** válasza:
én a 20. héten éreztem napi párszor apro böködést. kb 2 hétre rá ha nagyon figyeltem megrándult a hasam, de egy cm-nél nem lett kijjebb (érted ugye?) most 25 hetes vagyok és ha mozog már jol látszik, bugyog, hullámzik
2010. ápr. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia! Én azt csináltam, amikor még csak én éreztem, hogy mozog, hogy lefeküdtem, a távirányítót rátettem a pocakomra és az szépen táncolt! :) Így legalább a párom is érzékelhette a Picurinkat, mert amúgy ha próbálkozott odatenni a kezét, egyből abbahagyta a bulizást. :)

BOLDOG BABAVÁRÁST!!!

2010. ápr. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez mindenkinel mas. En mar 12hetesen ereztem magzatmozgasokat, mert igen sokat tepert a töpörtyü es 15-16 hetesen mar rajtunk kivülallo is erezte olyan erösen rugdosott. De latszani igazan csak 20 hetes kor utan latszik, ez függ a testalkatodtol, aki vekonyabb es nagyobb a baba, annal elöbb aki testesebb es kicsi a babaja is, annak kesöbb fog csak latszani.Jo babazast majd:D
2010. ápr. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!