Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Félek, hogy milyen lesz, ha...

Félek, hogy milyen lesz, ha megszületik?

Figyelt kérdés

Nagyon várjuk már a kisfiunk, Augusztusban szülök. Már szinte minden megvan. Mostanában nagyon félek, hogy milyen lesz, ha itt lesz. El se tudom képzelni. Félek, hogy hogy fogjuk bírni, hogyan fog átalakulni a kapcsolatunk a párommal, félek hogy jó anya leszek-e... Mindentől félek. De ugyan akkor várom is hogy itt legyen, és végre visszakapjam a testem a kezünkbe vehessük, láthassuk a kis arcát... Más is van/volt így? Ez a félelem elmúlik amikor megszületik ugye?

24hkm


2016. máj. 3. 18:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan így voltam én is. Szabályosan szorongtam. Sírtam, mi lesz ha nem tudom ellátni. Amint megszületett, teljesen elmúlt ez az érzés. :)
2016. máj. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Amúgy nekem is ilyentájt kezdődtek ezek az érzéseim, utolsó harmad elején.
2016. máj. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
69%
Rettegtem én is. Aztán hazajövetel óta tökéletes vele az élet. Csodás dolog anyának lenni, nem hasfájós, nagyon érdeklődő, mégis nyugodt baba. Átaludt éjjelek, boldog párkapcsolat. A kapcsolatod megromlásától ne félj, szeresd a férjed ugyanúgy, és minden rendben lesz.:) Ő pedig támogasson téged mindenben, és tartsatok ki egymás mellett. Szerintem ez fontosabb egy gyermek számára mindennél: a nyugodt család.
2016. máj. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
En 23hetes vagyok . Ugyanigy vagyok ezzel en is :(
2016. máj. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én is így voltam, el se tudtam képzelni mi hogy lesz. Amint megszületett már nem volt ilyen félelem, alakultak a dolgok.
2016. máj. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan mint az utolsó.. :)


Amúgy sztem valahol az elsőnél mindenki fél.. Vagy ettől vagy attól.. De hidd el.. Amint kibújuk a kicsi, nah onnantól megszületsz te is :) Minden kétség elmúlik és egy új csodásabb élet vár rátok :)

2016. máj. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Hàt nekem nem múlt el szülés utàn sem mindjàrt. A legszebb dolog a vilàgon az anyasàg, de a legnehezebb is. Kellett idő még össze szoktunk a kislànyommal. Sokszor éreztem magam rossz anyànak amikor sírt és néha én is sírtam vele (pedig nem is volt sírós baba, mert szinte csak nyűgösségében sírt még hàt ez a babàk nyelve). Meg kellett szokni az éjszakàzàsokat, az àlandó fàradtsàg érzetet, éhségérzetet és hogy nem akkor megyek wc re amikor én szeretnék. Egy baba kötöttséget jelent amit a szülőknek még kell szokniuk.

A férjemmel pedig odafigyeltünk arra, hogy mindig szànjunk egymàsra egy kis időt :)

Egyébként egy nagyon aranyos 4 hónapos kislànyunk van és imàdjuk, de gondoltam leírom az érem màsik oldalàt is, mert erről az anyukàk kevesebbet beszélnék.

2016. máj. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Augusztusra várom én is. Ne félj! Már attól jó anya vagy, hogy ezen agyalsz. Van aki haragszik a gyerekére, láttam ilyet, zavarta, alig foglalkozott vele,csak a minimálisat, nyűg volt neki. Ők a rossz anyák. Szeretet a fontos mint a babánál mint a férjednél. Pozitívan gondolkozz, a gondolataid is átalakulnak, nyugi minden rendben lesz. :)

Első kisfiamat várom, baba eddig csak percekre volt a kezemben, én se tudok semmit a nevelésükről de bízok magamban, a férjemben és ha elakadok kérdezek tapasztalttól.

2016. máj. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

En nem feltem, igaz 10 eve kisbabakkal dolgozom.

Nagyon nagyon vartam.

Sajnos viszont nekunk szules utan tonkrement a hazassagunk :(

2016. máj. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Erdekes mod,En most a harmadiknal feltem.

Az elso ketto ment siman,nem voltak ilyen felelmeim.

Most 7evvel a masodik terhessegem utan vegig kattogtam,hogy,hogy fogom birni harommal,hogy erunk reggel idoben a suliba,lesz e eleg idom tanulni a legnagyobbal....

Ma 6 hetes a Picur de meg most is szerencsetlenkedek :D amiktol feltem azok mennek,de pl a szopival,a sirassal szenvedunk.bizonytalan vagyon,hogy eleget eszik e,hogy jol csinalok e mindent.biztosan azert sir mert nincs ra eleg idom,pedig az egesz napom az Ove.8-16 ig ketten vagyunk.es megis.

Ez normalis szerintem.el fog mulni nyugi.

Sok boldogsagot Nektek a picikevel :)

2016. máj. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!