Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek volt már vetélése/misse...

Akinek volt már vetélése/missed ab. -ja, hogyan alakult a következő terhessége?

Figyelt kérdés

Januárban volt missed ab-om, üres volt a petezsák a 7. Héten, művi úton fejezték be a terhességet.

Most újra babát várok, félek, h megismétlődik ez a rémálom.

Nálatok hogyan alakult a következő terhesség?



2016. máj. 4. 07:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Pont 1 éve volt missed ab üres petezsák miatt. Most vagyok a 28. Héten. Elejétől kezdve kaptam duphastont a 14. Hétig. Teljesen rendben van minden, semmi probléma nincsen. És az első próbálkozásra összejött.
2016. máj. 4. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Az első terhesség a 9. héten ment el (elsőre sikerült), utána kivizsgáltattuk magunkat (magánban, mert a dokik le se...), így a második már rendben ment. 2 hónapra rá sikerült, és most már 2 hónapos a gyerek.


Én nem mertem volna csak úgy nekimenni megint, de mi lelkileg alig bírtuk ki a vetélést (nem vagyunk már 15 évesek sajnos), és nem bírtunk volna még egyet. Vannak nálunk erősebb/lazább emberek, ezt nem tagadom.

2016. máj. 4. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Tavaly május végén volt befejezettem, pont egy évre a tavalyi fogantatás után terhes lettem. Pénteken leszek 19 hetes és holnap megyek a nagy genetikai uh-ra. Eddig minden rendben :)

Amíg nem leszel túl a kritikus időponton aggódni is fogsz sajnos. De higgy benne, hogy minden rendben lesz!

2016. máj. 4. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem tavaly augusztusban volt 8. héten elhalt a terhesség, de nem ürült ki, így műtét. Rá 5 hónappal újra terhes lettem, és most vagyok 21 hetes. Nem mondom, hogy probléma mentes de a babának semmi baja, bár vérzéseim most is voltak, de problémát nem találtak. Kivizsgálást senki nem javasolt, annyival intézik el, hogy a természet szelektál, nincs semmi baj, nagyon sok nővel előfordul. Az első 12 hetet végig izgultam, most sem vagyok teljesen nyugodt, de azért már sokkal jobb. Akkor leszek majd nyugodt, ha itt lesz a karomban.
2016. máj. 4. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem 2014-ben augusztusban volt vetélésem a 8.hét végén, protokollból művi befejezéssel. Nagyon megviselt, nem akartam 1 évig újra babát (van már egy gyerekünk). Tavaly augusztusban aztán újra terhes lettem, ahogy elhatároztuk, hogy jöhet. Jelenleg 38 hetes vagyok és teljesen problémamentes, könnyű terhesség volt (apukám viszont meghalt ami beárnyékolta a felhőtlenséget sajnos).
2016. máj. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

2014 decemberében volt egy missed abom, 7 hetes voltam, szintén üres petezsák...

Pont ma egy hetes a lányom :)

Abszolút problémamentes terhesség volt, kivéve, hogy az utolsó 4-6 hétben nagyon kínlódtam már, hatalmas volt a hasam és mindenhol fájt, de ez azt hiszem, nem egyedi :)

És most van egy tündéri, nyugodt kislányom :) Persze aggódtam a terhesség alatt, de nem többet szerintem, mint mások.

2016. máj. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

5-ös, sajnálom, őszinte részvétem!


Köszönöm szépen az eddigi válaszokat! Mindenkinek boldog babavárást kívánok és sok egészséget a már megszületetteknek. Én is remélem a legjobbakat. :)

2016. máj. 4. 10:17
 8/11 anonim ***** válasza:
Missed ab után egèszséges gyermekem született. Utána mèg volt 2 missed, de most megint terhes vagyok èn is. Nagyon izgulok hogy ne legyen baj, ezt kívánom neked is kèrdező!
2016. máj. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Imé válasza:
Sziasztok!2 egészséges gyerkőc után 2007 ben 12 hetesen elhalt a babám a szövettan nem mutatott rendellenességet.Az orvosom azt mondta a természet szelektál próbálkozzunk 4-6 hónap múlva.Másfél év után mikor már feladtuk terhes lettem nagyon boldogok voltunk az üröm az örömben ,hogy toxoplazma pozitivítást mutatott ki a vérvétel antibiotikumot szedtem a szülésig.2009 karácsonyán megszületett a kisfiam egészségesen.Mivel mindig is nagycsaládot szerettünk volna vállalkoztunk a 4-dik babára 2013-ban pozitív lett a teszt boldogan mentem az orvosomhoz.Üres petezsákot látott 2 nap múlva megműtöttek.Nagyon nehéz volt elfogadni az újabb kudarcot.2015 karácsonyán nem jött meg a menstruációm el sem akartam hinni,hogy babát várok újra .A 12 hetes ultrahangon megállapították,hogy kislány nagyon boldogok voltunk.Ápr.11-én mentem a 20 hetes u.h-ra ahol közölte az orvos,hogy nem él a baba.Szinte sokkot kaptam nem akartam elhinni hogy ez újra megtörtént velünk.Másnap meg kellett szülnöm egyedül egy szobában.Az orvos azután jött be miután csengettem,hogy megszületett a baba.Nem kívánom senkinek,hogy ezt így átélje.A szövettan 3 hét múlva lesz meg nem tudom mi lehet az ok genetikát kizárnám van fiam is és lányom is,talán a korom 38 vagyok.Nem akartalak megíjeszteni kedves kérdező csak a kérdésedre válaszoltam.De nálad nem lesz baj!!!!!Bocsi,hogy hosszúra sikeredett de jó volt kiírni magamból.
2016. máj. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom, ami veled történt kedves utolsó. :( Sok sok erőt kívánok nektek és remélem, ha mindenen túlteszed magad,'akkor megérkezik a 4. kisbabátok is!
2016. máj. 4. 16:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!