Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16,5 hetesen elmultak a...

Pappvi5 kérdése:

16,5 hetesen elmultak a tüneteim . A mellem sem nö es mivel molett vagyok igy nem latom hogy nöne a hasam. Jart mar igy valaki? 2 vetelesen vagyok tul nagyon aggodom

Figyelt kérdés
2016. máj. 4. 10:19
 1/7 anonim ***** válasza:
szia! No para!!!! Nekem 9 hetesen már elmúltak a tünetek, és most hogy 30 hetes múltam kezdek émelyegni újra!A mellem egy melltartó méretet nőtt eddig,és szinte semennyire nem érzékeny! előtte nekem is vetélés stb..
2016. máj. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Inkább örülj a második trimeszter viszonylagos gondtalanságának!

Ilyenkor a legtöbb kismama jól érzi magát fizikailag, próbáld magad lelkileg is helyrehozni.

2016. máj. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
igen probalok nyugodt maradni es elvezni de sajnos nekem a terhesseg eddig csak stress.eddig legalabb ha megfogtam a melleim es ereztem kicsit be van kemenyedve megynyugodtam a hormomok dolgoznak..most mar az sincs..köszönöm a gyors valaszt remelem neked lesz igazad
2016. máj. 4. 10:48
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is elmúlt a mellérzékenységen, kb 17 hétre meg totál jól voltam. Nyugi. :) szépen fejlődik
2016. máj. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem egyáltalán nem nőtt meg a mellem még pedig kicsi :( 21 hetes vagyok és voltak napok amikor teljesen elmúlt a fájdalom. Nekem egy elhalt terhességem volt, én is nagyon féltem az elején, mondjuk még most is, de szerencsére a kicsikét már a 16. héttől érezem, így megnyugtat ez valamennyire. Nyugi, nincs semmi baj, lesz még ott tünet bőven! :)
2016. máj. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, ez teljesen normális. Minden rendben lesz!
2016. máj. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szia! Szerintem se aggódj, és is molett vagyok, 28. hétben járok és még mindig nem nagyon lehet rám azt mondani, hogy kismama vagyok, mert a hasamon nem nagyon látszódik, szóval szerintem no para :)
2016. máj. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!