Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szult vagy volt e fogadott...

Szult vagy volt e fogadott orvasa valakinek Dr Doka Zsuzsanna Miskolcon?

Figyelt kérdés

Van hozza idopontom a hetre de meg nem talalkoztam vele.Milyen orvos?Milyen volt a szulesnel es utana?Az elso talalkozon csak atnezni a papirjaimat vagy csinal is uh-ot?Lehet tole kepet kerni?Milyen surun kell hozza menni?

Elore is koszonok minden infot!18 hetes kismama


2016. máj. 4. 10:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia!Én nem nála szûltem,viszont terhesgondozásra és szülés után is hozzá járok.Szerintem nagyon rendes doktornő én nagyon meg vagyok vele elégedve viszont szerintem szülést már nem vállal mivel ő is babát vár.
2016. máj. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ertem ezt nem tudtam!Noi dokit keresek fogadott orvosnak de csak neki van maganrendelese!Masnak nincs!
2016. máj. 4. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!