Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Háton fekve köhögésnél szúró...

Háton fekve köhögésnél szúró fájdalom mitől lehet?

Figyelt kérdés

Kb.egy hete történt, hogy háton fekve köhögnöm kellett, de olyan erősen szúrt a hasam a köldökömnél, hogy megrémültem, azonnal el is fordultam oldalra.

Ma este ugyanez zajlott le, ezúttal tüsszentettem. Szerencsére hamar elmúlt, de azért csak aggódok.

Mitől lehet ez a szúrás?

(28hkm)



2016. máj. 5. 02:31
 1/2 Mono144 ***** válasza:
Szerintem ne aggódj, én is tegnap ahogy fordultam az ágyban nagyon élesen beleszúrt alul a hasamba. Szerintem a méhtartó izmok ilyenkor hogy folyamatos igénybevételnek vannak kitéve teszik ezt velünk. Gondolom szedsz magnéziumot, különben mást nagyon nem tehetsz, de azért említsd meg az orvosodnak mikor mész hozzá. 12 hkm
2016. máj. 5. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kedden voltam, akkor csak egyszeri alkalom volt, el is felejtettem megkérdezni. Napi 1 szem 500 mg-os magnesii citricit szedek, és abban állapodtunk meg a dokival, hogy növelem az adagot a 32.hétig,mert akkor megyek egy lagziba, és szeretném bírni. Remélem, ezen a hülye szúró fájdalmon is segít.
2016. máj. 5. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!