Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36. héten mitől lehet ez?

36. héten mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Nagyon butának èrzem magam mivel 3. baba. De ez a terhessègem mindenben más. Sűrűn kemènyedik a hasam ès fáj,pláne mikor mozog a baba. Olyan èrzès mintha nyomná magát lefelè, èrzem hogy feszít ott lent. Kètszer volt hogy ilyet èreztem szinte egèsz nap ès aztán vol egy kis barnás vères folyásom is. Ez most a mèhszáj nyílása miatt lehet vagy koraszülès jele. Kinek mi a tapasztalata.
2016. máj. 5. 07:22
 1/6 anonim ***** válasza:
36. Héten már nem lesz koraszülés. De egyébként megmutatnám magam dokinak.
2016. máj. 5. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem méhszáj nyílás és igen, mindenképpen doki.
2016. máj. 5. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen minden kèppen megyek de csak holnap lesz. És már idegesít ez a dolog.
2016. máj. 5. 07:30
 4/6 anonim ***** válasza:
barnás véres folyással azért nem ide irogatnék, és nem várnám meg még a holnapot se!
2016. máj. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem folyamatosan van. Kètszer volt egy pár kemènyedès után ès csak pecsètelèsnek neveznèm inkább. De el is mult másnapra. Hülye azèrt nem vagyok bocsi. Ha többről lett volna szó biztos nem ide írnèk.
2016. máj. 5. 14:35
 6/6 anonim ***** válasza:
Esetleg a nyákdugó lehet még
2016. máj. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!