Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most voltam babamozin.27...

Most voltam babamozin.27 hetesek vagyunk. A babánk méretei a következők: BPD: 65 mm OFD: 79mm THD: 59 mm FL 44mm FHR: 140 A doki szerint kicsi a babánk, ezért egy hét múlva vissza kell mennem kontrollra. Szerintetek is kicsi?

Figyelt kérdés

2016. máj. 7. 12:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Megnéztem kalkulátorral és a combcsont valóban 3 héttel kisebb.
2016. máj. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És az nagy baj? Vagy "csak" nem lesz magas? Te melyik kalkulátorral nézted?
2016. máj. 7. 13:40
 3/9 anonim ***** válasza:
A szülők lapján lévővel.
2016. máj. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Itt is nagyobbat ír FL-re,50 mm +/- 5 mm.

[link]

Itt pedig egy fórum,ahol igaz 24 hetes magzatnak volt 66 mm-es BPD és FL:42 mm és egészséges lett.

[link]

2016. máj. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Eddig is ő mért, vagy más a dokid? Könnyű elmérni pár mm-t! Lányom lett kisebb, kicsinek, betegnek mondták, rengeteg orvos uhzott. Volt, hogy a feje volt pl 65mm, következő héten pedig 60!!! Összement a gyerek? Nem, orvos tévedett? Igen!

Lehet gond is, de ha eddig munden rendben volt, nem gondolom, hogy baj van. Ha gondolod visszakeresem lányom papírjait mikor volt ekkora.

2016. máj. 8. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nagyon jó lenne ha vissza tudnàd keresni ☺ egyszer ultrahangozott egy másik doki. De egyébként ahoz jàrunk aki most is csinálta. És mondig ugyanazzal a géppel végezte. Nem tudom. Félek. Eddig minden rendbe volt. Védőnő szerint nincs gond és egy másik doki is megnézte az eredményeket szerinte sincs gond. Csak azt nem értem hogy akkor miért kell ijesztgetni az embert?!
2016. máj. 8. 13:30
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem ijesztgetésből mondta. Az is lehet, hogy csak úgy feküdt a baba, hogy nem tudta jól megmérni. Sokszor olyan síkból tud mérni, hogy hiába méri pontosan, ha nem mutatja jól magát. Azt szoktam javasolni vegyél egy ceruzát a kezedbe és kezd el forgatni. Ugyanaz a ceruza más-más szögből hol "hosszabb" hol "rövidebb". Azt akarja megnézni, hogy ennyi történt-e vagy valóban kisebb (főleg a lába). Ha nem nézi meg és később kiderül, hogy baj van akkor meg azt kívánnád, hogy inkább ijesztgetett volna. Egy-két hét lemaradás az átlagtól nem baj, de a 3-4 hét lemaradás - hacsak nincs valami elszámolva - akkor mutathat bajt.
2016. máj. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
(5) Bem felejtettelek el, csak sok a dolgom! Megpróbálom még este leírni!
2016. máj. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

(5)

26+6-nál:

Bpd:59.7mm, ac:194mm (asszem haskörfogat) femur:46.2mm.

2800gr, 48cm-es baba lett belőle, akinek a feje nem kerek, hanem hosszúkás, és semmi baja. :)

Ne izgulj!

2016. máj. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!