Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt magas pulzusszám?

Terhesség alatt magas pulzusszám?

Figyelt kérdés
Mindig is alacsony volt a vérnyomásom, átlag most is olyan 100-110/60-70, azonban a pulzusom olyan 85-90 nyugalmi állapotban. sokszor érzem is, hogy még ha fekszek, akkor is úgy zihálok, mint aki folyamatosan ugrál vagy fut. vagy ha fekszek és nincs semmi, de kimegyek valamiért, akkor is csak zihálok. igaz, hogy túlsúlyos vagyok, de ez eddig nem volt. am csak 4 hetes vagyok, ugyh még csak a nagy pocakkal sem indokolhatnám...
2016. máj. 8. 12:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok túlsúlyos mégis magas a pulzusom alacsony vérnyomás mellett. Nekem ez már a 3. terhességem, mindegyiknél azt mondta az orvos ez normális, 100-nál ne legyen több, akkor aggódhatok.
2016. máj. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is nagas,de nem vagyok tùlsùlyos,még csak a pocim sem magas nekem általában 100-120 között van,megvizsgáltak nincs semmi bajom,azt mondták a sport abbahagyása okozhat ilyet,na de terhesen nem tudtam folytatni a táncot.
2016. máj. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Bocsánat, *a pocim sem nagy
2016. máj. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én kifejezetten vékony vagyok, és szintén jellemző az alacsony vérnyomás magas pulzussal. Ez normális reakció, hiszen ha nincs elég nyomás az érfalakra amikor pumpál a szív, akkor a pulzus felgyorsulásával tud kompenzálni.

Nekem is 100 körül volt sokszor, néhányszor lettem kifejezetten rosszul, de akkor 120-at és 140-et is mértem.

De még ezzel sem kezdtek semmit, azt mondták, ha gyakrabban ismétlődik, akkor esetleg kell gyógyszer, de annyira azért nem volt gyakori.

2016. máj. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Terhessèg alatt gyakori a magasabb pulzusszàm.

Nekem is 100 körül van fekve is pedig nekem alapból kell szednem gyógyszert mert nem terhesen volt gondom vele.Teljesen jó a tiéd is.

2016. máj. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vékony vagyok viszonylag, 100-110 a pulzus. Egyik doki se mondta,h probléma. Azt mondtak jobban pumpalodik a ver,azert van.
2016. máj. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!