Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek melsőfali lepénye,...

Akinek melsőfali lepénye, mikortól érezte mozogni a babáját?

Figyelt kérdés

Plusz ráadás, ha esetleg túlsúlyos is volt (mint én)

21. hetes leszek, de semmi :(


2016. máj. 8. 18:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Úgy emlékszem, hogy pont a 21. héten. De akkor még csak néha-néha, el kellett telnie pár hétnek, mire folyamatosan éreztem és biztosan tudtam, hogy a baba az. Ne aggódj, hamarosan érezni fogod!
2016. máj. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Valószínűleg ahogy írod a túlsúlyt s első baba ezért.

Ne aggódj .

Nekem màsodik es àtlagos testalkatú vagyok.

15.heten éreztem.

Aztan aktívan a 17.hettől.

2016. máj. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Kb a 23 héttől kezdtem el rendszeresen érezni, sokat aggódtam én is miatta. Sosem volt túl intenzív, nem rúgta ki az oldalamat, az biztos. Én vettem egy angelsounds szívhanghallgatót, néha meghallgattam vele, ha nagyon bizonytalan voltam. Az utolsó egy hónapban meg szinte semmit sem éreztem a mozgásából, de ha felhúztam a pólómat, akkor szinte hullámzott a hasam. Remélem a következőnél nem mellsőfali lesz, sok idegrskedéstől megkímélne
2016. máj. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Nekem mellsőfali a lepényem és a 22. héten kezdtem el érezni a baba mozgását, most vagyok 24 hetes.
2016. máj. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
18-19 héten, de csak nagyon enyhén. Egyértelműen csak 20-21. héten. De soha nem éreztem nagyon erős mozgásokat, nem hullámzott a hasam meg ilyenek :)
2016. máj. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
15. héten éreztem először, melsőfali lepény és túlsúlyos is vagyok, első baba. Persze senki nem hitte el, még a védőnőm sem, de én biztos vagyok benne, hogy akkor már őt éreztem, mert később is ugyanazt éreztem, csak egyre erősebben. Most 31 hetes kismama vagyok, már néha fájdalmas, de imádom amikor mocorog. :-)
2016. máj. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
2. 12 hetesen de akkor még épphogy,elsőt 16.héten.
2016. máj. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

2. baba volt így, 17. héten éreztem.

Túlsúlynak annyit kell elképzelni hogy terhesség előtt is kb 4-5 hónaposnak néztem ki

2016. máj. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

2. Babaval volt mellsofali, 20-21 hetesen ereztem eloszor. Es en vekony is vagyok, ha a tulsuly is tompit rajta (ezt nem tudtam eddig), akkor meg kesobb ereztem volna :)

Most 3. Babaval is mellsofali vele mar egesz koran, de abszolut nem azt a fajta mozgast, amit az elso kettonel. Vele mar csak a tapasztalatom miatt tudom, hogy ez mar o, egyebkent meg az "igazi" mocorgast nem ereznem. Most 17 hetes vagyok.

2016. máj. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

17 hetesen éreztem először valamit, 19 hetesen már biztos voltam mikor mocorog, 23 hetesen apa is érezte, kicsivel utána látszódott is.

6 hós fiú plus size anyukája

2016. máj. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!