Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van aki később kezdte el...

Van aki később kezdte el érezni a 2. babát mozogni?

Figyelt kérdés

Lényegesen több súllyal kezdtem a 2.terhességet most. A fiam 1,5 éves(50kgval kezdtem nála) a pocaklakó 18 hetes 4 napos (62kg vagyok) . Nagyon ritkán érzem mintha ő lenne de csak 1 másodpercre.

Lassan kéne már éreznem nem?

Szívhangja rendben uhn minden oké, lepény hátsó falon.



2016. febr. 10. 09:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is 18 hetes vagyok a másodikkal, mellső fali lepény, és őt is a 16. héttől érzem, mint az első hátsófali lepényű fiamat anno. A fiam most lesz egy éves.
2016. febr. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Első terhességnél (kislány) 16 hetesen éreztem, második terhességnél (kisfiú bár szerintem a nemnek nincs jelentősége) csak a 19-20 hét körül. Ne aggódj minden terhesség más.
2016. febr. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
En is a masodikat varom 21 hetes vagyok, es minden rendben, sokkal kesobb ereztem mint az elsot, es kevesebbszer is. Kisebb a sulyom is, mint az elso terhesegnel. En abban bizom kicsit lustabb lesz a kisteso, mert a kislanyom igazi örökmozgó :)
2016. febr. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem aggódom csak fura :D már nagyon várom hogy intenzíven érezzem mocorogni :)
2016. febr. 11. 10:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!