Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan közölhetem vele a...

Hogyan közölhetem vele a legszebb módon?

Figyelt kérdés

En ilyen vagyok Ezt szeretnem lekötni azok szamara akik szerint hülyeség!!!!

Arra gondoltam úgy mondom el h terhes vagyok (párom számára ),hogy mire hazajön készítek szokásosan vacsit. Gyertyafénynél csak most kap egy kis dobozt benne egy levéllel es valami szep verset szeretnek vagy par megható mondatot amiből nem derül ki először egyértelműen mit szeretnek közölni

:)


2016. máj. 9. 19:30
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Pont az ilyenekre celoztam.

Talan nem azt akarom oda irni terhes vagyok.hanem szepen kifejezni amibol a vegere kiderul a szovegbol.

Idejarsz kotozkodni? Ez mire jo...???

2016. máj. 9. 21:33
 2/12 anonim ***** válasza:

En olyanrol tudok, ami valahol meghato, csak annyi, uh -s kép alá írva:

Nagyon várom már, hogy megismerhesselek apa!


Amugy altalaban az ember hirtelen lesokkolodik es csak kesobb tudja felfogni igazán, igy nem ajanlom hogy fellengzos, nagy körítéses legyen a dolog.

2016. máj. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Tegyél egy zsömlet a sütőbe, és amikor leulnetek enni, mondd hogy a zsömle a Sütőben van, vegye ki.

Esetleg irj ossze egy listát a baba holmikrol márka szerint, próbálj nem hétköznapi márkát keresni. És add oda a listat, hogy ezeket meg kell venni. Vagy tegyél egy mazsolát a kajadba, és amikor a szádba van, mondd, " azt hiszem, hogy belátás egy legyet" vagy hasonló. Légy kreatív :)

2016. máj. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

* bekaptam egy legyet


Bocsi, okos telo mégsem okos...

2016. máj. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Hehe. Utolso jot nevettem. Lehet h tènyleg jobb lenne mokasra venni. :)

Koszi h irtatok.

A zsomleset sosem ertettem, letudod irni utolso elotti, hogy honnan ered ez, mi a lenyege?:)

2016. máj. 9. 22:27
 6/12 A kérdező kommentje:

Bocsi a zsemleset is utolso irta.

Uh.kepet nagyiknak sutjuk el!!:))

2016. máj. 9. 22:28
 7/12 anonim ***** válasza:
Angolul nagy divat, de magyarul is hallottam már. A zsömle a Sütőben annyit tesz mint baba a méhben
2016. máj. 10. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az ilyen álromantikus közlések csak a nők számára különlegesek, a férfiakat a hideg rázza ;)
2016. máj. 10. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szerintem gondold át, milyen ember a párod és hogy ő tényleg romantikusnak vagy kedvesnek találná-e a feladványt. Vagy esetleg egy megfejthetetlen női szeszélynek vagy próbatételnek.

Exem például könnyekig hatódott volna egy hasonló verses közléstől. Viszont a fél év múlva apává váló kedvesem egyszerűbb férfilélek és amikor a tesztet dugtam az orra alá, az sem esett le neki, el kellett magyarázni, annak ellenére, h rajta voltunk a baba projekten. :D

2016. máj. 10. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem ertem...rosszul fogalmaztam???..... nem velemenyek erdekelnek hanem otletek
2016. máj. 10. 11:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!