Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan közölhetem vele a...

Hogyan közölhetem vele a legszebb módon?

Figyelt kérdés

En ilyen vagyok Ezt szeretnem lekötni azok szamara akik szerint hülyeség!!!!

Arra gondoltam úgy mondom el h terhes vagyok (párom számára ),hogy mire hazajön készítek szokásosan vacsit. Gyertyafénynél csak most kap egy kis dobozt benne egy levéllel es valami szep verset szeretnek vagy par megható mondatot amiből nem derül ki először egyértelműen mit szeretnek közölni

:)


2016. máj. 9. 19:30
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Valoszinuleg ismerem a paromat h tetszene neki vagy sem, ha Mar gyereket vallaltunk. Nem gondoljatok?:)
2016. máj. 10. 11:26
 12/12 anonim ***** válasza:

En nem voltam ennyire kreativ viszont nagy volt a boldogsag pont parom nevnapjan tudtam meg.. es vacsi kozben mondtam el neki..utana enni is alig birt a dobbenettol hiaba probalkoztunk mar egy fel eve :) mondjuk meg mindig nem fogtuk fel 13 hetes vagyok elso babank lesz :)

Boldog Babavarast!! :)

2016. máj. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!