Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az első terhességem 17 hetes...

Az első terhességem 17 hetes múltam, de alig van hasam, szinte nem is nagyon látni, hogy terhes vagyok. Mással is van/volt így?

Figyelt kérdés
Sajnos túl aggódom sokszor a dolgokat, az elmúlt pár napban szúrt teljesen alul a hasam, de már elmúlt. Ez a stressztől is lehetett vagy mert nő ? A babának lehet baja ha sokat idegeskedem ?
2016. máj. 10. 08:40
 1/8 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg!

Semmi baj! Se a babával ,se veled!

Az idegessèg nem jó a babának, bár nem is árt ...inkább magad miatt ne idegeskedj!

A várandóság szèpsègeit èld még, ne stresszelj!

A szurkálást ,feszülès nálam is volt.Egy kis magnèzium helyre teszi.

:) Nyugtatás kèpp vannak jó gyógyteák amiket várandósan is ihatsz!

Pl.citromfű.

A hasam pedig nekem 23 hetes koromig nem látszott.Utána pedig az adiggihez kèpest rohamosan nőtt.

2016. máj. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Első babánál volt már egy pici pocim, most a 2. gyereknél viszont kb. a 20. hétig semmi nem látszott.

A hasszúrka szerintem teljesen normális. Idegeskedni viszont nem szabad.

2016. máj. 10. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Első babánál ilyenkor kezdett még csak látszani,de ha pulcsiban voltam senki nem vette észre, majd most fog elkezdeni látványosan nőni.
2016. máj. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
kicsit megnyugodtam, köszönöm a válaszokat :)
2016. máj. 10. 11:41
 5/8 anonim ***** válasza:

19 hetes múltam, a kollégáim, akikkel nap mint nap találkozom nem vették még észre és aki tudja az is azt mondja, hogy nem látszik.

Szúrás nekem is volt a 16-17. hét körül az alhasamban néhány napig, sőt a hüvelyemben is éreztem. Nyúlnak a szalagok, nő a méh stb. Normális :)

2016. máj. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez alkatfüggő. Nekem korán volt pocim, de pl. kolléganőmnek a legvégére lett akkora pocakja, hogy már sejteni lehetett, hogy babát vár. Egy másik ismerősöm most a második babát várja, 17 hetes, vékony, mint a nádszál. El sem hinnéd róla, hogy babát vár. Egy munkatársamnak szintén nem volt pocakja, aztán valahogy a vége felé egészen kigömbölyödött. Sógornőmnek a második babánál hamar volt pocija, az elsőnél egészen átlagos volt. Szóval nyugi, ahány várandósság, annyi pocak.
2016. máj. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Védőnő is azt mondta örüljek amíg nincs nagy hasam, de amúgy én is vékony vagyok.
2016. máj. 10. 14:52
 8/8 anonim ***** válasza:

Kb 20. het ota latszott,de hirtelen kezdett el latszani,kb egy het alatt nott annyit mint elotte 19 hetig.

En fullra vegig stresszeltem, oklendeztem, sírtam az első 20 hetet. De nem lett baja. Most mar kiegyensulyozott vagyok,gondolom a hanyas es nem alvas miatt voltam tiszta ideg az elejen.

2016. máj. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!