Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek meddig dolgozzak...

Szerintetek meddig dolgozzak terhesen?

Figyelt kérdés
Irodai munka, oda és vissza is 1-1 óra buszozás. Olyan 36 hetesig terveztem dolgozni,azaz csak az utolsó hónapban hagynám abba. Ez így oké,vagy árthat a sok ülés/buszozás?
2016. máj. 10. 18:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ameddig bírod.
2016. máj. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én a 31. hétig szeretnék dolgozni, úgy gondolom hogy kell az a 2 hónap felkészülni, bevásárárolni stb.De addig dolgozol ameddig szeretnél és bírod.Boldog babavárást! 28 hkm
2016. máj. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen paraméterekkel 38. hétig dolgoztam. Őszintén megmondom, hogy bírtam volna tovább is, de már mindenki nagyon aggódott, így eljöttem. Készülnöm nem kellett, mert minden készen volt, igazából a férjemnek lett egy vesebetegsége, így őt kísérgettem abban az egy hétben, amíg nem szültem meg. Addig dolgozz, ameddig bírod.
2016. máj. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ameddig jól esik. Lehet, hogy a 38. héten is simán megteszed az utat és lehet, hogy már a 24. héten nagyon megterhel.

Addig csináld, amíg jól esik és bírod. Egyébként a 36. hét után már én sem dolgoznék.

2016. máj. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Egyelőre bírom, bár vonszolom magam mar most is,fajnak az izuletek, pedig elotte nagyon sokat sportoltam,jo eroben voltam. 26. hetben vagyok.
2016. máj. 10. 19:28
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg csak ameddig jól esik, ha fáj a lábad, derekad, vizesedsz, akkor inkább hagyd abba. Én 36 hétig dolgoztam, szerettem is, csak úgy szálltak a hetek, egy héttel korábban jött a lányom, de az a 3 hét, úgy éreztem sosem telik el. Előtte nem volt gondom az alvással, gondolom kifáradtam a munkában, utána csak forgolódtam, szenvedtem itthon. Úgyhogy megvan az előnye, hogy sokáig dolgozz
2016. máj. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
94%
Ártani nem árt. De amíg bírod és az orvosod engedi. Én 37 hetes koromig akartam dolgozni de 34 hetesen már nem bírtam. Egészségügyi akadálya éppen nem volt a munkának, de úgy éreztem itt volt elég, nem bírtam már olyan sokat ülni.
2016. máj. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én egyelőre a 37. hétig tervezem a munkát (kicsit egyszerűbb helyzetben vagyok nálad, heti 2-3 alkalommal megyek be a hasonló távolságra lévő irodába, többi nap itthonról dolgozom). Remélem bírom majd (az elsővel bírtam), most 20. hetet töltöttem.
2016. máj. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én 37. Hétig dolgoztam pultosként 12 órás műszakban, 2xfél óra kocsikázással.

Vizsgálatokra is kocsival jártam egyedül (kb 1 óra volt a kórház).

De én végig jól voltam. Amikor elfolyt a vizem, hazavezettem a Auchanból, és simán elvezettem volna a kórházig is, de ragaszkodott hozzá a Férjem, hogy várjam meg itthon :-)


Szóval ha minden ok, akkor dolgozz végig.

2016. máj. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ameddig birod 36-37. hétig dolgozzál utána,ráérsz pihenni
2016. máj. 11. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!