Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan kismama aki 36...

Van itt olyan kismama aki 36 hetes terhes, és a Dél-pestiben Erzsébeten fog szülni?

Figyelt kérdés
Van választott dokid vagy szülésznöd?Jók a körülmények?Mit kell bevinni?
2010. ápr. 8. 22:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Bár én még csak 34 hetes vagyok ...de ott fogok szülni. Választott dokim van,szülésznőm nincs,mert tervezett császáros vagyok sajnos! A körülmények nem a legtutibbak,de nem is a legrosszabb... vinni mindent ami neked meg a Babának kellhet,az a biztos,amit Te viszel magaddal!

További szép Babavárást és könnyű szülést!

2010. ápr. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia! Én még ugyan csak 20 hetes vagyok, de a délpestiben fogok szülni. Az én orvosom Dr Fekete Tamás. Én nagyon meg vagyok vele elégedve. Annak még nem néztem utána mit kell bevinni.

Elég sok ismerősöm szült itt, nem a legmodernebb kórház, de azt mondják, hogy "sokféle szülést" lehet választani (labda, kád, szék, vagy a sima hagyományos.

További szép babavárást :)

2010. ápr. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi,nektek is szép babavárást!
2010. ápr. 10. 08:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!