Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor érezhetem először, hogy...

Mikor érezhetem először, hogy mozog a kicsi a pocakomban?

Figyelt kérdés
2016. máj. 11. 20:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Tök változó ki mikor érzi. Én 17 hetesen éreztem elöször.
2016. máj. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
En is 17hetesen. :)
2016. máj. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Három gyerekem van.

Az elsőt 14 hetesen éreztem, de csak egyetlen egyszer, és nem is voltam biztos benne. Aztán 16 hetesen megint éreztem, onnantól rendszeresebben, és akkor tudtam, hogy az első is ő volt már...

A másodikat is kb. 16 hetesen.

A harmadikat 11 hetesen. Teljesen ledöbbentem, mert azt hittem akkor még, hogy csak 9 hetes vagyok, de az első dokis látogatásomkor derült ki, hogy az már 11 volt, mert két hetet tévedtem a foganást illetően. Vizsgálat közben a doki is érezte, ahogy "rúgja a műszert", ő lett a legerősebb-legizmosabb gyerekem mind közül, és nagyon mozgékony kisgyerekként is. :)

Most vagyok 11+6, eddig nem éreztem semmit. Meglátjuk.

Sietni sehova nem kell ezzel, ugyanolyan szép egészséges babád van akkor is, ha csak később érzed, aztán a 3. trimeszterben sóvárogsz majd pár nyugis nap után. :D

2016. máj. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én 18 hetesen éreztem
2016. máj. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
17 hetes kortol érzed,de 20-22 hét legkésőbb amikor érzed
2016. máj. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Utolsó ostobaságot írt. Sokan vannak, akik csak 23 hetesen, de előfordul még később is, mikor megérzik először a babát. 17 hetesen meg abszolút nem törvényszerű, hogy érzed még...


Nekem a védőnő azt mondta, hogy az első babát általában a 20-22. hét körül szokták megérezni, de ez tényleg teljesen egyedi dolog, nem tudhatod előre. A lényeg, hogy amíg az orvos azt mondja, hogy minden rendben, ne parázz be, csak mert te még nem érzed.


Én egyébként 21 hetesen éreztem először.

2016. máj. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Óh, nem parázok, még most am is korán lenne hozzá, hogy érezzem, még a 9. hétben vagyok :) Csak kíváncsi voltam, mikor szokták először érezni, alig várom már, tudom, hogy hamar eljön, meg a szülés is hipp-hopp eltelik az idő, észre sem veszem, meg még visszasírom ezeket a nyugodt időket, de akk is várom :D
2016. máj. 16. 09:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!