Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kombinált teszt eredmény...

Kombinált teszt eredmény 1:440 down kórra. Egy évvel ezelőtti ismeretlen okból bekövetkezett késői magzatelhalás ronthatta így le az eredményt?

Figyelt kérdés

Tavaly ugyanez az érték 1:13000 volt, így a mostani kicsit ijesztő. Genetikai tanácsadásra (remélem) jövő héten tudunk menni.

15+6 hkm



2016. ápr. 14. 20:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem, korabbi veteles nem csinalja ezt. Ha fekete vagy, hormont szedsz,eros dohanyos vagy stb. ezek ronthatjak az eredmenyed.


Nekem 1:220-hoz volt, egeszseges volt a magzat. Genetikai tanacsadas utan amniot csinaltattunk de annyi megoldas van:nifty, prenatest.


Amugy melyik erteked nem all kozel az egyhez? (Amiatt szokott ilyen kockazati ertek kijonni).ird be a googlebe, hogy "minden magas szabad" es ott reszletesen le van irva az ertekek jelentese es eloszlasa.

2016. ápr. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Papp-A 1.01 mom

Szabad B-hcg 1.20 mom

Nt 1.53 mom (2 mm)

Az uh szerint 12+1 hetes korban. Fél órával később vették le a vért, a kombinált teszt leletére viszont azt írták,h terhességi kor a vizsgálatkor 12+0.. Két napja csak ilyeneket olvasok és azt már kiderítettem,h az nt 1,5 mom-ig jó, a többi mom értékem "jó" (hcg 1,35 alatt, papp a 0,6 fölött)

Hozzáteszem a szonigráfus alig bírta megmérni a tarkóredőt, mert úgy feküdt és nem is nagyon akart mozdulni. Mikor egy pillanatra elmozdult egyszer megmérte és viszlát.

Egy héttel ez után voltunk egy magánklinikán részletes genetikai uh-n, ahol a doki 1,6 mm tarkóredőt mért és kérdezte,h mennyit mértek múlt héten. Miután megmondtam,h 2, fehúzta a szemöldökét és annyit mondott,h az meg hogy sikerült?

Egyébként mindent rendben talált.

De ilyen eredménnyel nem vagyok nyugodt :/

Az amio milyen vt?

2016. ápr. 14. 22:40
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem is volt kombináltam, ezert nem csináltatnám meg soha többet. Egy arányszámnak semmi értelme.

A tarkóredőd is jó.


Én nem amnióra, hanem méhlepény biopsziára mentem. Nem vészes. Az érzéstelenítő szúrása rosszabb, mint maga a nagy tű, amit beszúrnak a pocidon.

Olyasmi, mint eg, darázscsípés.

Engem inkább lelkileg viselt meg, hogy ennek kiteszem a kicsikémet. De maga a vizsgálat nem vészes.

Ha újra kezdeném, a kombináltat és ezt is kihagynám.

2016. ápr. 15. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem sincsen köze az előzményekhez az eredményeknek.

Gondolom genetikán majd javasolni fogják az amniót. Attól ne félj, nem vészes! :) Szorítok nektek nagyon! Majd írd meg kérlek, hogy mit mondtak!

2016. ápr. 15. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Jövő kedden tudom meg mikor mehetünk a tanácsadásra. Megírom majd,h mit mondtak. :)
2016. ápr. 15. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!