Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek hátrahajló méhe van...

Akinek hátrahajló méhe van azok a terhesség elején éreztek medencetáji fájdalmakat?

Figyelt kérdés
2016. máj. 12. 13:04
 1/7 anonim válasza:
én nem.
2016. máj. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. máj. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen
2016. máj. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kedves hármas neked meddig tartott? Nekem időközönként elviselhetetlenül fáj. De a havimnál si mindig ez volt a első két napban
2016. máj. 12. 15:18
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az első pár hétben,sőt a 20.hét környékén is, azért annyira nem volt szörnyű.de nem kellemes a magnézium csodákat tesz :-)
2016. máj. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Magnéziumot iszom egyenlőre csak pezsitabiban, de tényleg jobb kicsivel. Csak fekvésnél kellemetlen, oldaltvekve fáj, nagyon
2016. máj. 12. 15:47
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem az elejen inkabb húzódott a mehem. Utana minden elmult. Mar hason is tudok ujra aludni. 9+5 napos vagyok meg csak uh többet még nem tapasztaltam. De fájdalom nincs. Olykor pici kellemetlenség 😊
2016. máj. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!