Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen ehetek gumicukrot?...

Terhesen ehetek gumicukrot? Többi lent.

Figyelt kérdés
Azt tudom hogy , ,miért ne ehetnék' ! Van ugye a mondás hogy amit a kismama eszik azt eszi a baba is. És en most úgy meg kívántam a gumicukrot viszont azt nem akarom hogy a baba is azt egye. Az ilyen egészségtelen dolgokat a méhlepény kiszűri ? Múltkor is fagyiztam pl akkor a baba is azt ette ? Vitaminokat szedek de remelem egészségesen fejlődik ettől függetlenül hogy néha bűnözők ami alapból káros nemhogy a babára nézve. 14hkm
2016. máj. 13. 10:44
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
98%
Persze, hogy ehetsz. Ne parázd túl a dolgokat, legalábbis ne ennyire! ;)
2016. máj. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
98%

Én nagy gumicukor rajongó vagyok!!!!

Mindent ettem a terhesség alatt, csak mértékkel. Tényleg nem egészséges a gumicukor, de ha kívánod, és megeszel egy pár darabot attól még nem hiszem h gond lenne. Nálunk nem lett gond belőle....

2016. máj. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
97%
Nekem volt egy olyan hónapom, hogy szinte csak a gyorskajára bírtam ránézni. A lányom él és virul, nyugi! :)
2016. máj. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
62%

Én a végefelé kaptam minden nap (!) egy tálca kb 6-8 szelet zserbót. Sörözőben dolgoztam, törzsvendégektől.

Meg is ettem, mert nagyon édesszájú vagyok. Nem figyeltem kimondottan az étkezésre, ettem amikor és amit kívántam.


Fiam időre született, egészséges (más 3 éves), és nem édesszájú...


De ahogy kezdted: "van egy mondás". Kb annyira igaz, mint hogy ha megégeted magad, a gyereken látszani fog.


Azért a méhlepény jól ki van ám találva!

2016. máj. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Most megkönnyebbültem.

Köszönöm szépen a válaszokat !!!

2016. máj. 13. 11:05
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
A baba a véredből kapja a tápanyagot. Ami belekerül a véredbe, az a babába is.
2016. máj. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
A baba nem azt eszi, amit te, ez nem így működik. A tápanyagok jutnak el hozzá. A káros anyagok nagy részét a méhlepény megszűri. Inkább az lenne a baj, ha csak gumicukron élnél, és emiatt hiányosan táplálkoznál.
2016. máj. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Egyel nyugodtan amit kívánsz nem hiába kívánod..!!:)
2016. máj. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Szerencsére minden evo vagyok egyedül a májat nem eszem de helyette szedek bérescseppet.

Köszi az infókat. :)

2016. máj. 13. 11:52
 10/20 anonim ***** válasza:
76%

Kösz a lepontozást.

Talán baj, hogy sokat sütiztem terhesen??? Nem lettem cukros, a gyerek is 10/10-es apgarral született, akkor mi a baj? Azóta sem eszik édességet...

2016. máj. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!