Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akik terhesek hogy érzitek...

Akik terhesek hogy érzitek magatokat? éjjel tudtok aludni, nem féltek, hogy rá feküsztök a hasatokra es megnyomjátok a babát? Hany honaposok vagytok?

Figyelt kérdés

2014. nov. 5. 06:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Az elso par honap utan nagyon kenyelmetlen lenne neked is hason, pont ezert, mert nyomna a baba, igy sztem senki nem alszik hason. A vegen, mikor mar oldalt fekve is nyomod akkor meg szol(rug) akkorat, h hatrafordulsz, szoval ettol nem kell parazni :-)
2014. nov. 5. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én múlt éjjel többször arra keltem, hogy nagyon keményedik a hasam, mire rájöttem, hogy vahahogy rajta feküdtem kicsit nagyobb felületen. De hogy hogyan fordultam hasra, azt ne kérdezd. :D Szóval ha rá is fekszel, amikor már nagy, sokáig biztos nem bírod, mert jelez a szervezeted. 31 hetes vagyok.
2014. nov. 5. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
22 hetes vagyok.A pisilések és a nagyobb gyerekem miatt nem tudok aludni.De hason alszok :) Első babával is hason aludtam.
2014. nov. 5. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
35 hetes vagyok, normálisan hason alvó, de mióta mocorog a lánykám, csak oldalt meg hanyatt tudok, mert azonnal dörömböl, ahogy kicsit megnyomom. Eleinte én is tartottam ettől, de mint kiderült, nem kell, úgysem hagyja. Egyébként remekül alszom, csak épp nem éjjel, hanem hajnaltól délelőttig.
2014. nov. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
ertem,koszonom a valaszokat,csak kivancsi voltam hogy ki hogy van ezzel,en meg jovobe szeretnek babat csak ezen gondolkodtam hogy vajon mijen ugy aludni! :-D
2014. nov. 5. 13:13
 6/6 anonim ***** válasza:

Az előttem szólókhoz képest én még eléggé az elején vagyok, a 17. héten, de az utóbbi 2 hónapban nem alszom túl jól. Minden este 3 körül felébredek és 1-2 órát nem tudok aludni, akármilyen fáradt is vagyok. Mondjuk ehhez már hozzászoktam, nem is bosszant.

Én még alszom hason (félig hason, az egyik lábam felhúzva), mert csak most kezdett nőni picit a hasam.

2014. nov. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!