Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet h szivarog a magzatviz?

Lehet h szivarog a magzatviz?

Figyelt kérdés

Vilagosszurke vekony nadrag volt ma rajtam, es ma setaltam egy kicsit, gyorsan is mert siettem. Elmentem a mozsdoba es eszrevettem hogy egy jo tenyernyi folton foltos a nadragom , meg a bugyim is. Most nem birom eldonteni a vizeletem nem birtam tartani vagy szivarog a magzatviz? Utana annyira nem vettem eszre ultem, utana elmentem a tescoba a parommal, es mikor hazajottunk akkor is lattam. sajnos itt ahol elek nem tudok beszerezni magazatviz ellenorzo betetet.

Van a magzatviznek szaga?

Most betettem 3 korongvatat mert azt olvastam ha 1 ora mulva vizes lesz akkor menjunk be a korhazba. Mert valoszinu h magaztviz.


2016. máj. 13. 22:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Lehetett vizes folyás is.

HÁny hetes vagy?

2016. máj. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

A magzatvíznek nincs szaga, ha van akkor inkább édeskés, a vizeletnek meg tipikus ammónia szaga van.

Hány hetes vagy? F.

2016. máj. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem, h ilyenkor a babamozgasa ugyan olyan ? Vagy intenzivebb vagy kevesbe? Es 35+2 hetes vagyok
2016. máj. 13. 22:31
 4/12 A kérdező kommentje:
Na igen. En semmit se ereztem , mert volt mar olyan h ereztem mint emlitetted a tipikus ammoniaszagot. De ez meg regebben volt. Most viszont semmit se. A parom azt mondja h fura szagot erzett utanam a mozsdoban, de azt mondja nem tudja mihez hasonlitani. De ha ő erezte, akkor en miert nem? 😖
2016. máj. 13. 22:34
 5/12 anonim ***** válasza:

Nekem szülés előtt két napig szivárgott a vizem, a baba mozgása-nem mozgása olyan volt, mint mindig.

Sok mindent nem tudsz tenni, ha tényleg szivárog, akkor pár nap alatt beindul a szülésed, most már nem katasztrófa az sem, én azért még mindig a vizes folyásra voksolnék, tud lenni olyan...

2016. máj. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
5# hanyadik hetben szültel?
2016. máj. 13. 22:39
 7/12 anonim ***** válasza:

Azt a babámat a 38 héten.

Nekem úgy volt, hogy csak a wc-n ülve, amikor már pisiltem, és kitöröltem magam, ha előre dőltem, akkor megnedvesedett a wc-papír. De csak ebben a helyzetben.

A szülésznőm azt mondta, menjünk be és nézzük meg.

Bementünk, hanyatt fekve megvizsgált, akkor persze nem jött semmi, és azt mondta, nem magzatvíz.

Adott egy 10 cm-es tesztcsíkot, azt mondta, a magzatvíz zöldre változtatja, minden egyéb csak kékre.

Haza mentünk, irány a wc, dőlök, megint jött a folyadék. Tesztcsík darabka bele, szép zöld. Én akkor úgy voltam, hogy amíg nincsenek fájásaim, nem megyek sehová (nem szeretem, ha bent tartanak, otthon szeretek vajúdni is).

Két nap múlva jöttek a fájások, akkor egy kisebb tócsa is alakult a padlóra, de még így is kellett kitolás előtt a burok repesztés. Szóval ha felül van valahol a repedés, akkor védett a baba is meg minden.


Mindemellett lehet hogy megnyugtatna Téged is, ha bemennél megnézetni, esetleg kérj otthonra ilyen tesztcsíkot.


Legjobbakat!

2016. máj. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Lehet hulyeseg, de olvastam h rakjak be egy darabka vattat es ha 1 ora mulva atazik akkor az valoszinu magazatviz. Most meg 30 perc van addig. Ha vizes lesz vagy a fehernemumon latszodi fog, akkor azonnal

megyunk a korhazba. Nem erzek semmi fajdalmat sem. A baba rendesen mocorog, ilyenkor este szokott a legaktivabb lenni. Most ugyan olyan. Elso baba. Azert aggodok kicsit. Megvarom a 30 percet. De ha ejszaka is lesz valami akkor megyunk a korhazba. Szerencsere 5 perc kocsival.

2016. máj. 13. 22:52
 9/12 anonim ***** válasza:

Akkor jó. :)

(Nekem nem lett olyan, én is tettem be zsepit, tényleg csak ha ülő helyzetben előre dőltem...)

Majd írd meg, hogy alakult.

2016. máj. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hat nem volt olyan csak egy kicsit. Elore doltem ulohelyzetben de nem lett olyan a wc papir. Most zsepit tettem be. Hat kivancsi leszek. Most lefekudtem aludni. Eddig ultem. Remelem tenyleg csak vizes folyasom volt-van. Mert azert aggodok nem akarok meg 35 hetesen szulni. Meg 2 hetig jo lenne ha bent maradna a lanyom.
2016. máj. 13. 23:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!