Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi az a cső, amivel vizsgálatk...

Mi az a cső, amivel vizsgálatkor nézik, hogy tiszta -e a magzatvíz, illetve nem szivárog -e?

Figyelt kérdés
Ma voltam a kórházba, mert nem tudtam eldönteni, hogy szivárog -e,a vizem, vagy folyásom van, és miután megnézte a méhszájam, utána kacsával szétfeszítette picit a hüvelyem, majd felvezette ezt a csövet,és akkor mondta,hogy ez nem magzatvíz, illetve amit adott papírt azon meg az állt,hogy magzatvíz szivárgás nincs, és a magzatvíz tiszta.ez milyen vizsgálat, és ebből honnan tudja ezeket?
2015. júl. 1. 14:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Amnioszkóp szerintem.
2015. júl. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fájt a vizsgálat?
2015. júl. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem fájt kimondottan, inkább csak kellemetlen volt.
2015. júl. 1. 14:50
 4/5 Wiky93 ***** válasza:

Amnioszkóp vizsgálat

a méhszájon és a méhnyakon keresztül egy vékony, kb 20cm hosszú fémcsövet vezetnek fel, a magzatburokig. Ebben az acélcsőben egy fényforrás is található és az ezzel megvilágított magzatburok áttetsző, ezért a mögötte található magzatvíz színe, tisztasága, mennyisége jól megítélhető.


Nekem iszonyatosan fájt, majdnem lefordultam a székről, hirtelen kezdett minden elsötétedni :( én zárt voltam valószínű azért fàjt..

2015. júl. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Brr....de utâltam. Amnioszkóp. Van róla kép neten, hogy hogy működik.
2015. júl. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!