Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki tulsulyos volt a terhesseg...

Aki tulsulyos volt a terhesseg elott, tehat volt felesleg a hasam, annak kesobb mikor majd bekemnyedik a hasa szules elott annak ott lent is befog, ahol igazabol ott most szerintem haj van? Vagy csak a fenti resz fog, ami amugy bekemenyedne?

Figyelt kérdés

Tulsullyal kezdtem a terhessegem :/ elhagytam magam az utobbi fel ev evben a terhesseg elott, szoval van/ volt hasam. Es most azon gondolkoztam hogy csak felul fog akkor nekem bekemenyedni a hasam vagy alul is?

(100rol keztem es most 109 vagyok 35hkm)


2016. máj. 14. 01:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Két okból nem értem a kérdésed: az egyik az, hogy miért pont csak felül keményedne be? Akkor ennyi erővel már alul is, nem?

A másik, hogy lehet, neked eleve nem keményedik úgy, mert pl. Én már a 20-22. Héttől éreztem néha keményedéseket, most is az költött fel. 34 hetes vagyok, de nincs kifejezett túlsúlyom

Bocsi, ha nem segítettem eléggé, de az tuti, ha a méhed összehúzódik majd a szüléshez, mindenhol össze fog, nemcsak felül! ;)

2016. máj. 14. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
16%

Felül keményedik.meg alul keményedik???

Hát,lehethogy te kívülről a háj.miatt csak felül,vagy csak alul érzed keménynek,de nyugodt lehetsz,hogy az egész összehúzódik olyankor!

100kg pedig nem a "kicsit elhagytam magam" kategória

2016. máj. 14. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet hogy nem pontosan ugyanarra gondolunk, de nekem (szintén 100 kg feletti súllyal) mindhárom terhességnél, csak deréktől felfelé volt nagy, kidudorodó, keményebb hasam, deréktől lefelé sokkal puhább volt. És végig "megvolt" a derekam, nem voltam sosem olyan szépen "egyben pocakos" mint a vékonyabb kismamák.
2016. máj. 14. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én "csak" 84 kg voltam amikor teherbe estem, de kicshgt nekem is volt ilyen ha jól értem mire gondolsz. Felül volt csak szép feszes a pocakom, alul pedig a hájréteg miatt nem volt olyan kemény.
2016. máj. 14. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

igazad van 2#! Csak sose voltam 40kilo mint lehet te 😉 Nekem a 75-80 kilo az a suly ami ugy gondolom hogy teljesen normalis a 182cm magasagomhoz 😉

A tobbieknek koszonom , pont ugy ertettem ahogy az utolso valaszolo irt. Ott lent annyira nem erzem ezt az osszehuzodast, hanem a mehem csak ott fent erzem ahol kemeny. Alul ugyebar nem gondolom a haj miatt. Megegyszer koszonom!

2016. máj. 14. 12:33
 6/7 anonim ***** válasza:
1%

:-) nem vagyok 40kiló, de 100sem.

Te írtad le,100kiló nem éppen pehely súly...fáj,nem fáj ez van!

2016. máj. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
66%

De bírom az olyan hozzászólókat akik nem bírják ki,hogy kritizálják a másikat :) Van 1 kérdés,ha arra nem tud értelmesen válaszolni,akkor inkább keressen másikat,ahol tud segíteni érdemben.

Kedves kérdező,mindenki teste másként "működik", sok hasonló kérdést olvastam és megoszlottak a vélemények,az se mindegy a hason hogy oszlik el a felesleg,hiszen ettől is függ mit-hogyan érzel és hogy fog majd a pocak kinézni :)

További jó egészséget nektek :)

22 hkm

2016. máj. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!