Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tapasztalatok a sokadik...

Tapasztalatok a sokadik terhesség tüneteiről?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Sok fórumra feltettem a kérdést mert érdekel más kismamák tapasztalatai.

Nagyon boldog 29 éves kismama vagyok van már egy 6 éves fiam egy 4 éves lányom és egy 2 éves fiam. Annak idején sok mindent böngésztem a neten ugyanis parás tipus vagyok, nekem a terhességeim alatt az első 4 hónap alatt semmi tünetem nem volt észre sem vettem mert ál"menzeszem" volt és nem tünt fel hogy növekszik valaki a pocakomban amíg az kerekedni nem kezdett. Ám most a 29. Hétben vagyok és pokoli erős gyomor égésem van ami az első 3 manónál nem volt. Az érdekesség az hogy a mostani terhességemet már a 6. Héttől éreztem (hányinger, szag undor, börkoütés...stb) na most a valódi kérdésem az hogy tulajdonképpen most mire készüljek fel? Mert gyógyszert nem igen szedhetek a pocak lakom miatt próbáltam ezer féle régi "nagymama" házi megoldást hogy elmulasszam a gyomorégésemet de nem használt. Azon gondolkodom nem e lehet a terhes vitamin miatt mert az elevitet szedtem eddig de most a gravidára váltottam és igazából akkor kezdődött el. Édes anyám nagy humorista, folyton azt mondogatja hosszú haja lesz a babának. Szerintetek????


2016. máj. 14. 22:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Minden terhesség más, hol ez a kín, hol az. Ami nálam bevált, az nálad nem biztos. Túl kell élni.
2016. máj. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
banán, banán, banán :) nekem csak ez használt :)
2016. máj. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
De, a vitamin miatt lehet. Én sem tudtam szedni. Szerintem hagyd abba!
2016. máj. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem a dokim azt mondta, hogy Renniet nyugodtan lehet szedni, nekem tökéletesen bevált.
2016. máj. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én is renniet szedtem első terhességemnél.A másodiknál viszont cukros lettem és nem ehettem cukrot/diétáznom kellett,nem tudom összefügg-e,de semmi gyomorégés nem volt,így én cukrot próbálnám elhagyni a helyedben,hátha:) de a vitamin is lehet ludas,ha akkor kezdődtek a tünetek
2016. máj. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A gravidától sokan vannak rosszul, émelyegnek, hánynak. Válts vitamint!
2016. máj. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget mindenkinek:) elhagytam a gravidát most már kezdek jobban lenni :)
2016. máj. 17. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!