Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ilyenkor már lát valamit az...

Ilyenkor már lát valamit az orvos?

Figyelt kérdés

Tegnap teszteltem pozitívat,ahogyan kiszámoltam 3+2h terhes vagyok ,de nemtudom hogy ilyenkor lát e valamit a doki ,hogy érdemes e mennem vagy várjak még

Egyéb:3hónapja lerövidültek a ciklus és a mensim napjai,28 napos ciklusról 22lett

3-4nos mensiből 1-2naposak

Aztán most mensi előtt 2héttel volt egy kis piros folt,aztán május 11.barnázás 12.véres nyák 13.(mensi napja)barna nyák

14.pozi teszt

Lehet hogy több mint 3hetes a terhességem?



2016. máj. 15. 14:02
 1/7 anonim ***** válasza:

Utolsó menzesztől számold, az orvos is ezt fogja alapul venni. Ilyenkor még semmit nem lát, szerintem felesleges menned, csak aggódnál, h miért nem latott semmit..

Én mindig csak 8.hét környékén mentem a dokim is ezt javasolta. Akkor már van szívhang is.

2016. máj. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
8.hetet jo lenne kibirni, de ha nem megy legalabb hatodik hetet vard ki.:) gratulalok
2016. máj. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én azt tanácsolom,hogy semmiképp ne várj addig.Barnázgatás,vérezgetés lehet úgy is,hogy nincs semmi gond,de progeszteron hiány,ne adj Isten mèhen kívüli terhesség.Nekem már kettő volt,senkinek nem kívánom.Ha nincs vérzés szerintem max. egy hetet várj,ha folytatódik akkor hamarabb.Hátha lát már valamit az orvos,esetleg ad progeszteron pótlót.Egészséges terhességet kívánok!!!
2016. máj. 16. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg 13-án kellett volna megjönnie,akkor 4+3 hetes vagy elvileg,attól függ mikor volt ovud.3-as voltam.
2016. máj. 16. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Már sem vérzés sem pedig barna nyák nincs!

Lehet várok a dokival csak jó volna tudni ppntosan hány hetesek vagyunk!

Köszi a válaszokat!

2016. máj. 16. 08:09
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is elmennék a helyedben orvoshoz. Nem ijesztgetni akarlak, de én megbántam, hogy nem mentem. Csak a 8. héten mentem el, és vártam, hogy láthatom a baba dobogó szívét, ehelyett missed ab lett a vége. A doki azt mondta, legközelebb menjek, amint pozitív lesz a teszt, és kapok progeszteron pótlást. A barnázás, piros folt, véres nyák nem "normális" jelenségek a terhesség elején, és igen, lehet, hogy pont a progeszteron hiány jelei. Azonnal nem kell rohanni, a betöltött 5 hetet érdemes kivárni (a peteszák látszik), a betöltött 6 hétnél a szív pulzálása már észlelhető. A progi hiány leginkább a 8. héten szokott problémát okozni, ekkor már csökken a sárgatest működése.
2016. máj. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi az infót!

Szerdán lesz nődoki akkor tudok menni

Lehet hogy tényleg progeszteron hiány lesz ma is volt egy kis vér és barna nyàk ,de szinte alig látható volt!

2016. máj. 16. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!