Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is járt már igy hogy nem...

Más is járt már igy hogy nem vette észre az első hónapokban a terhességét?

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet hogy első 2 hónapban fogalmam sem volt arról hogy kisbabát várok csak furcsa volt hogy nem jött meg és éjjel nappal faltam a csipőset de olyan szinten hogy könnyem nyálam minden egybe folyt de nekem ennem kellett és teljesen tünet mentes volt se hányás rosszullét se semmi. Na már most mégsem gondoltam volna mivel évente egyszer fene tudja mért 1 havi kimarad. Figyelmetlen lennék vagy más is járt már igy?

2016. máj. 15. 16:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
En is jartam igy. Nem terveztem a babat, es kb 10. heten tudtam meg, h terhes vagyok. 2 mensim is kimaradt, de fel sem tunt, csak utolag, mikor par hete hanytam, elmentem orvoshoz, es megkerdezte, hogy mikor jott meg utoljara:D na mondom hoppa
2016. máj. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
26%

Alapvetően a nők nagy része nem veszi észre csak 6-8 hetesen, mivel semmilyen tünete sincs.

Egy csomó nő aki már évek óta akar gyereket, és írja, mondja, hogy itt szúr, ott szúr, és a melle benyillalt és fent van a méhszája és lent van méhszája, hát ezek a mensi előjelei.

A korai terhessgé semmilyen tünettel nem jár, az első két hónapban.

2016. máj. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tudom, igen gyakori az ilyesmi. Van, akinek 2 hónapos mensestelenség is megszokott, de egyéb tünet sincs feltétlenül. Van, akinek később sincs különösebb tünet, még csak nagy pocakja sincs mindenkinek, egyeseknek pedig aprócska vérzései is vannak időnként, amit összetéveszt a menstruációval... Így hallottam pár esetről, ahol szüléskor jött rá a nő, hogy mi van, de ez már lehet, hogy anekdota szint, mert azért mégis. De nagyon figyelmetlen, rendezetlen vérzésű, tünetmentes s szinte semmi pocakkal nem rendelkező nőnél előfordulhat még ez is.
2016. máj. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 purplefrog ***** válasza:
100%
Én a 12. héten tudtam meg. Előtte orvosok azt mondták én sosem lehetek terhes kezelések nélkül. PCOS miatt volt,hogy hónapokig nem jött meg, szóval nem tulajdonítottam neki nagy jelentőséget. Sőt, az első hónapban még meg is volt. Rosszul sem voltam, az is csak a 12.hét után.
2016. máj. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat azt hittem csak én vagyok ennyire buta. Az a helyzet hogy majdnem 3 honapos voltam mikor dokihoz mentem hogy na nezzen meg tuti nincs baba. Mikor azt mondta terhes vagyok mondom á dehogy nem lehet aztán megmutatta. Nagyon durva volt. Az az érzés...alig hittem el. Mára már az 5ik honapon is tul vagyunk de semmi tünet még a pocakom sem nő. Csak a mensi tudatta hogu helo baba lessz. De ha nem mentem volna dokihoz talán most sem tudnám
2016. máj. 15. 16:53
 6/7 Mono144 ***** válasza:

Sok olyan sztorit hallottunk már hogy mikor szülési fájdalmai lettek tudta meg hogy babája lesz...hát nem tudom azért sok jellel tudatára adja az kismaminak hogy ő ott van, de persze sok mindenre rá lehet fogni ezeket a jeleket. Aki tudatosan készül az persze tudja, de aki szerencsés az észre sem veszi a más állapotot. Én sem vettem volna észre ha nem terveztük volna, így már mivel voltam terhes a 3. héten éreztem hogy terhes vagyok, és rá pár napra még mensi előtt teszteltem is egy szép pozitívat. De hozzáteszem én sem éreztem semmit, sőt sokszor most sem érzem hogy babát várok, csak látom hogy nő a pocakom :) Boldog babavárást! :)

14hkm

2016. máj. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2016. máj. 16. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!