Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van más is, aki nagy korkülönb...

Van más is, aki nagy korkülönbséggel szült, és minden olyan volt a 2. terhességnél, mintha újdonság lenne?

Figyelt kérdés
Persze, nagyjából emlékszem a dolgokra, meg a papírjaim is megvannak (valahol), de teljesen úgy érzem magam, mintha első terhesség lenne. Mindennek utánaolvasok, ugyanúgy izgulok, hogy minden rendben legyen, képes lennék 10 tesztet is csinálni, ha lenne itthon...
2016. máj. 18. 12:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A fiam 6. szülinapja után döntöttünk úgy, hogy jöhet a tesó. 2. hónapban össze is jött. Így majdnem 7 év lesz közöttük, ráadásul most lányt várunk. A fiam császárral született, valahogy végig éreztem, hogy azzal fog, de farfekvés és lábtartás miatt így is lett (végig faros volt). Emiatt nem is izgultam, arra teljesen ráhangolódtam, egyáltalán nem féltem. Most minden rendben eddig, a kiscsajszink fejvégű folyamatosan minden UH-on. Így a szüléstől most nagyon parázok. :)

A vizsgálatok kb. ugyanazok, az AFP-s vérvétel volt fura, hogy az már nincs. De azért előkerestem az első terhességem papírjait is, az UH-okat mindig összehasonlítom. :)

A neten bújom a "terhesség hétről-hétre" fórumokat minden héten, hogy nő, változik a kis csöppségem. A Felicitas kiskönyvet is már legalább 2szer kiolvastam, pedig sok újat nem találtam benne. :D

2016. máj. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk 9,5 év lesz a korkülönbség.igaz vannak előzmények is,de sokkal-sokkal jobban félek és több ijjesztő dolog is van mint anno.összességében kb mintha ez lenne az első ☺ rengeteg a kérdésem,én is bújom a hétről-hétre fórumokat stb.
2016. máj. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk 5 év es egy honap lesz a korkülönbség. Es már alig várom, h július eleje legyen es megszülessen a baba, mert végig paráztam ezt a terhességet!!! Az elsőnél minden olyan magátol értetődő volt. Nem paráztam... Most meg mindenen! Szörnyű! Mondjuk ez a terhesség problémásabb is, de a babával minden rendben es ez a lényeg! Es igen minden újnak es ijesztőnek tűnik... Olyan fura!
2016. máj. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Először is: jó egészséget mindegyikőtöknek!

A sima szülés nem vészes - legalábbis nekem nem volt az, jó lenne, ha a második csöppség is úgy jönne, bár tulajdonképpen mindegy, csak egészséges legyen.

Én is úgy érzem magam, mint aki még sosem volt terhes, pedig a fiam már 7 éves, mégis mindennek újra utánaolvasok.

2016. máj. 18. 19:06
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nem igaz,de úgy hallottam,5 év után elfelejti a szervezet a szülést,azon túli terhesség olyan mintha az első lenne
2016. máj. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!