Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hízás terhesség alatt?

Hízás terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy másokkal hogy volt a hízás terhesség alatt. Szerintetek mennyire normális, hogy kb. 35. hétig 12 kilót híztam, és onnantól kezdve (most 41. héten vagyok... szóval remélhetőleg itt a vége a napokban) még mindig 12 kilónál tartok. Most, hogy késik baba, már mindenre gondolok, hogy talán az elmúlt 6 hétben nem fejlődött eléggé, hiszen nem is híztam, és azért nem akar megszületni már? Talán valamit elrontottam... Volt más is, aki pont a végefele nem hízott egy grammot sem, amikor a bébike elvileg a legtöbbet kell, hogy hízzon?
2016. máj. 20. 09:23
 1/6 klopusz ***** válasza:

Szia!


Emlékezetem szerint én is hasonlóan jártam, mint Te. Az utolsó hónapban már egyáltalán nem híztam. Mondjuk, nem bántam nagyon :)

2016. máj. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én se híztam de kb 32 hetes korom után alig bírtam már enni.. ettem egy maximum fél adagot (gyakran még annyit se) és úgy éreztem, hogy ha ennék még egy falatot felállni se tudnék az asztaltól. A baba köszöni, 3,6 kilóval született. Őt nem zavarta, hogy én nem híztam. Sőt mivel a babák ugyanúgy fejlődnek, inkább csak mi "fogytunk".
2016. máj. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! :)
2016. máj. 20. 09:50
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, nincs összefüggés. Én 5 kilót híztam 32.hétig, és így is nagyobb a koránál. :D
2016. máj. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
5 kilot híztam.A lányom 3380 grammal született.
2016. máj. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én sem híztam már a 36. hét után. Addig pedig 10 kilót. Egészséges, 3 kilós gyerekem született időre.
2016. máj. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!