Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mások sose idegesek terhesen?

Mások sose idegesek terhesen?

Figyelt kérdés
Néha felhúzom magam,nagyon mérges és ideges tudok lenni olyan dolgokon amik felidegesítenek...anyukám ilyenkor azt vágja a fejemhez,h idegbeteg lesz a gyerek meg koraszülött! De mit csináljak,ha mérges vagyok néha? Általában lecseng fél óra alatt,de akkor is...más sose ideges? Tényleg lehet h koraszülött lesz emiatt?
2016. máj. 20. 10:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Persze, sose. :D

Én mindkét terhességem alatt voltam ideges, mérges. Egyik gyerek sem lett koraszülött, vagy idegbeteg. :)

2016. máj. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Néha nálam is van ilyen de nem olyan durván, de olvastam hogy ez természetes dolog és a hormonok teszik. Csak az a baj, hogy ezt a férjem nem érti meg és még el kezd emiatt szekálni ahelyett hogy ő is olvasna hogy mi miért van, fogalma sincs, na és ez aztán még jobban felhúz utána!! :(
2016. máj. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Én azon szoktam felhúzni magam ha pl bunkók velem az emberek tömegközlekedésen. Kétszer is előfordult h öreg faszik DIREKT meglöktek! Ilyenkor egyszerűen eldurran az agyam. Amúgy már magamhoz képest kevésszer húzom fel magam. Magánéleti dolgokon alig. De nagyon idegesít h ha vmin felemelem a hangom,rossz kedvem van v aggódok,akkor mindig az orrom alá dörgölik,h most épp ártok a babának.
2016. máj. 20. 10:50
 4/13 purplefrog ***** válasza:
Úú,igen ilyenkor az a legjobb amikor elkezdik a "idegeskedj csak, majd ha nem alszik a gyereked egész éjjel, nézel" szöveget és csak még jobban felhúznak :D Mindenki idegeskedik szerintem, inkább add ki magadból mint magadba fojtsd :p
2016. máj. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Én is voltam ideges a terhességem alatt. Főleg az elején, míg nem szedtem annyi magnéziumot. Mert a végére a rengeteg magnézium miatt semmin se tudtam magam felhúzni. De ez természetes, a sok érzelem ingadozás. A hormonok miatt.

Nekem a védőnőm azt mondta, hogy bármi van, nem baj, de minden nap tudjunk mosolyogni is, nevetni is, mert ha egész terhesség alatt csak idegeskedünk, szomorkodunk, a babánk nyűgös lesz, amit majd idővel kinő. Igazából nem tudom ez mennyire igaz.

2016. máj. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

:D alapbol ideges tipus vagyok, nagyon temperamentumos, egybol robbanok, terhesseg alatt meg aztan.....

A gyerkocom lassan 4 honapos, ugy tud aludni, mint a bunda :D es nagyon jo kislany, egyaltalan nem idegbeteg (mint en :DD)

2016. máj. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nálatok a párotok mit szól amikor idegesek vagytok???

Mert engem piszkál érte mindig ez olyan rossz és akkor még idegesebb leszek! :(

2016. máj. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én idegbeteg vagyok a terhességem alatt, amúgy régen nem voltam az. Ráadásul magnéziumot is kell szednem, de az max az egyéb izmaimat lazítja, az idegeimet nem nyugtatja. Mondtam a férjemnek, hogy próbáljon megértőbb lenni velem, nincs különösebb okom idegeskedni, napi apróságokon bosszankodok nagyon.Remélem szülés után elmúlik, mert nem szeretek ilyen lenni.
2016. máj. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

óóó,dehogynem..főleg mikor ki akarják nézni a hasam formájából, h mi lesz a gyerek...attól falnak megyek.

Amúgy néha vagyok csak simán idegropi,de ez már igen ritka a sok magnézium miatt. Szerencsére a párom jó fej és igyekszik olyankor is megnevettetni, ami általában sikerül és elmúlik a hisztikém. Múltkor pl hozott egy madzagot és vigyorogva elkezdte a lábamra kötni, kérdeztem most mi a francot csinálsz???? mire mosolyogva közölte, h alkalmas vagyok most sárkányeregetésre...Szóval én is elröhögtem magam és elmúlt :)

Kitartás, elvileg szülés után elmúlik :)

2016. máj. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én cukros lettem terhesség közben és a diétát betartva, rájöttem, ha alacsony a cukrom, vagy éhezek (ez azért volt, mert nem voltam jól beállítva és kevés tápanyagot vittem be) olyan mérhetetlenül ideges, feszült agresszív és kötekedő voltam, a tipikus eldurran az agyam féle, lehiggathatatlan, kontrolálhatatlan állapot.

Mióta rendben van a cukrom semmi sem hoz ki a sodromból, béke és elfogadás, türelem jellemez. Később olvastam csak, hogy a cukorbetegséghez a fenti tünetek társulhatnak.

Ha ideges vagy, egyél valamit. :)

Nem biztos, hogy beválik, én csak a saját tapasztalatomat osztom meg.

2016. máj. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!