Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért nézik le mostanság azt...

Miért nézik le mostanság azt aki 22 éves kora körül szül?

Figyelt kérdés

2016. máj. 20. 16:26
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
73%
Bírom mikor jönnek a huszonéves apuka által foglalkoztatott kislányok, akik mártírkodnak és verik a mellüket, hogy "de hát én 120 ezret keresek és apucinak vállalkozása van és kinek, mi köze van hozzá". Igazad van, nincs közöm hozzá, de elég mókás azt nézni, hogy valószínűleg sehol sem tartanál, ha nem lenne apuci pénze. Emiatt mondjuk én a helyedben csendben meghúzódnék és nem ítélném el azokat a fiatalokat, akik ennél kevesebbre vállalnak gyereket.
2016. máj. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
51%

7. Vagyok. Remelem nem nekem szoltak az elozo valaszok mert en senkinek semmit nem dorgoltem az orra ala. Csak valaszoltam, hogy letezik olyan hogy fiatalon nem a semmire vallalnak gyereket.. valoszinu konnyebb munkank lenne a mostaninal ha valamelyikunk szuleinel kellene dolgoznunk de nem igy van. :)

mindenkinek tovabbi szep napot!! :)

2016. máj. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
34%

Az, hogy a te csaladod nem tudott neked biztos korulmenyt megteremteni, az nem az en csaladom hibaja. Ha az apam tud nekem garantalni egy jo munkat, amihez megvan a kepessegem, hogy elvegezzem, akkor miert ne tennem?

Habte tudnal a gyerekednek egy biztos allast biztositani, akkor elkuldened gyarba 66ezerert dolgozni, hogy o is a nullarol induljon, es 30 eves legyen, mire odaer, hogy mer gyereket vallalni?

2016. máj. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Én 23 évesen szültem, senki nem nézett le. Igaz, hogy a férjem négy éve dolgozott, én 2 éve, lediplomáztam évfolyam elsőként rengeteg kitüntetéssel. Egy biztos, olcsó albérletünk volt, és négy millió forint felretett pénzünk (ezt a havi kb 150 ezres főiskolai ösztöndíjam miatt tudtuk félretenni). Együtt éltünk már három éve, külön a szülőktől. Soha, senki nem vetette a szemünkre, hogy miért vállaltunk ilyen fiatalon gyereket. Hátam mögött sem szóltak meg ezért (más döntsünk miatt igen, pl hogy a férjem jött el gyedre és gyesre).

Egyébként engem nem érdekel, hogy más hogyan él. Lelke rajta, ha csupasz fenékkel, nem stabil kapcsolatba vagy a nagyszülők nyakára vállalnak gyereket. Én csak a gyereket sajnálom ilyen helyzetekben, de ez nem következik automatikusan a fiatal korból. Sokan vannak, akik 22 évesen is érettek a gyerekvállalásra, más meg 30 évesen sem. Persze több embernek van meg a megfelelő anyagi háttere 32 évesen mint 22 évesen, de ez csak egy része a felelősségteljes gyerekvállalásnak.

2016. máj. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

22 évesen szültem a fiamat, most 24 vagyok és 33 hetes terhes a lányommal.

15 éves korom óta dolgoztam érettségim 2 szakmám van. Szerető férjem van!

Azért nézik le a 22 éveseket mert általánosítanak...nagyon vadak a korombeliek én személy szerint sose tudnék ilyen lenni.

2016. máj. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!