Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Reggel ota gorcsoles, van...

Reggel ota gorcsoles, van hogy nagyon erős, van amikor csillapodik egy picit. Ez mellett derék fájdalom, es néha néha a " oda" is nyilallik a fájdalom! 32. hetben járok. Kezdjek aggódni? Nospat vettem be de, sokat nem használ . Ez jósló fajas?

Figyelt kérdés
2016. máj. 20. 18:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Én azért megnézetném magunkat.
2016. máj. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi újság veled?
2016. máj. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Először is: ilyenkor már nem szabad Nospát bevenni, mert lazítja a méhszájat!!!!!!!

Ha még nem tetted, menj be ügyeletre - jobb félni, mint megijedni. Nekem, amikor hasonlót éreztem a 27. hétben, egyik pillanatról a másikra kinyílt a méhszájam, így kaptam tüdőérlelőt, ágyban kell feküdnöm, de azóta is egyben vagyunk - immár a 35. hétben. De ehhez kellett az azonnali orvosi ellátás, ajánlom neked is.


Kitartást és békés, egészséges terhességet!És persze nagyon boldog babavárást!

2016. máj. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!! Nospat szedtem az nap magnéziummal, szinte orankent! Az estet átveszeltem valahogy, viszont reggel bejottem a kórházba ! Mehszaj zárt Hála isten, kapom a nospat itt is, nyugtató al keverve, es a tudoerlelot! Jobban vagyok sokkal, es remelem mar hétfőn otthon alszom! 
2016. máj. 22. 05:18
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia mi újság veled?
2016. máj. 26. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jól vagyok mar köszönöm! Pihenés ezerrel! Szerdától mar itthon... Marad a görcsoldó , es magnézium , kaptam szteroidot. Remelem most mar minden rendben lesz! 
2016. máj. 27. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!