Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesseg alatti szemeremcsont...

Terhesseg alatti szemeremcsontfajdalom. Kinek milyen tapasztalata van?

Figyelt kérdés
37 hetes terhes vagyok,elso baba ,24 eves. A terhesseggel nincs semmi problema,viszont vannak olyan napok mikor ugy elkezd fajni a szemeremcsontom hogy alig birok jarni,ejjel az agyban oldalra atfordulas kin szenvedes es jaras kozben hallom ahogy kattognak a csontjaim. Ez normalis? Olyan 3 napig szok tartani es szunetel hetekre,de most kozepen is erzem azt a fajdalmat es nyomasra erzekeny,es olyan feszito erzest is erzek minel lejjebb. Igy problema lehet a szulesnel? Vagy csak tagulnak a csontok? Kulonben fajasaim meg nincsenek. Elore is koszonom
2016. máj. 21. 06:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Normális
2016. máj. 21. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ismerős, normális és borzalmas. Szülés után menj majd el a biztonság kedvéért egy ortopéd orvoshoz, hogy visszaállt e rendesen, mert az enyém úgy maradt és nagyobb kárt okoztam azzal, hogy nem mentem orvoshoz vele.
2016. máj. 21. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Normális, egy feszes ízület található ott, viszont a terhességi alatti hormonális hatásra lazul, puhul, így minimális mozgás keletkezik, ami fájdalommal jár. Aszimmetrikus mozgásokra jön elő. Én első terhesség alatt is ezzel szenvedtem végig. Jó hír, nekem pl. szülés után rögtön el is múlt. Most félidős múltam a másodikkal, megint előjött, de még nem annyira brutális, még vannak jobb időszakok, de mindennapos. Aludni próbálj meg párnával a lábad közt, nekem sokat segít!
2016. máj. 22. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!