Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terheléses cukornál elég,...

A terheléses cukornál elég, ha éhgyomorra veszik a vért, vagy kell előtte 12 órán át böjtölni?

Figyelt kérdés
Vészes terhességi hányásom van, ezért nem kell meginnom a cukros löttyöt, mert tuti kihánynám, hanem 2 zsömle és 3 dl tejet kell innom. De a vérvétel előtt kell hogy 12 órán át ne egyek, vagy elég ha csak aznap a vérvétel előtt nem eszek? Illetve lehet majd inni (csak sima vizet) a 2 vérvétel között? 28+4 hetes leszek amikor csinálják, nem késő még ugye? Illetve ha eddig csak 3 kg-t híztam (166/69) akkor nem valószínű, hogy cukros vagyok, ugye?
2016. máj. 22. 21:49
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

10 órás éhezés kell, a gyógyszereid beveheted. Készülj kevés vízzel, nem sokat, de pár kortyot lehet inni a 2 óra alatt, enni viszont tilos, még rágót sem lehet a szájba venni! Cukormenteset sem.

Én nagyon rosszul voltam a 2. vérvétel után, szóval ha megoldott, pihenj ott egy negyed órát vagy legyen veled valaki.

2016. máj. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!