Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vajon jól van a baba?

Vajon jól van a baba?

Figyelt kérdés
18 hetes vagyok. Szombaton szerintem éreztem egy határozott rúgást, de már abban is elbizonytalanodtam. Nagyon idegesít, hogy nem tudom mi van vele. Olyan jó lenne már érezni. Ti hogy bírtátok ezt az időszakot?

2016. máj. 23. 08:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Jól van, lehet te később érzed. Szívhang figyelőt vegyél, ha sokat aggódsz, akkor bármikor tudod ellenőrizni.
2016. máj. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Mono144 ***** válasza:
Teljesen normális ha nem érzed egyfolytában. Nekem pár perce rúgott egy nagyot és olyankor megnyugtató érzés tölt el belül. Mi még csak 15 hetesek vagyunk, de nekem nem az első terhességem így már több mint 2 hete érzem őt. Viszont annyi a különbség hogy ma elég erős és határozott volt már az a rúgás, nem csak csiklandozós érzés. Egyébként én is szívhangfigyelővel szoktam időnként meghallgatni. A lányom is szereti hallgatni a tesó szívdobbanásait :) Nehéz időszak de ne aggódj :) Boldog babavárást! 15hkm
2016. máj. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én nem érzek kifejezett rúgásokat, "csak" kósza pukiszerű mozgolódást és erre is csak kb egy hete mondom azt,h a mozgást érzem. Nekem van szívhang hallgatóm, ami nagyon megnyugtató :)

21 hkm

2016. máj. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!