Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek is elöbb szülök?

Szerintetek is elöbb szülök?

Figyelt kérdés
Ma voltam védőnőnél,mondtam neki kicsit keményebbnek érzem a hasam,mondta őis érzi,de ez nem keményedés,viszont a baba lejjebb van mint kéne,köldök körül,ugyhogy pihenjek felpócolt lábakkal,meg magnézium,mert ez nem valami jo.
2016. máj. 24. 11:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
nekem 36. héttől már lent volt a hasam, de csak 41+5 naposan szültem, indított szüléssel. szerintem semmit nem jelent a hasad állása. de az valóban nem árt, ha pihensz, hogyha keményedsz.
2016. máj. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem irni 30 hetes vagyok.mindenképp pihenek.nem kimondott keményedés aztmondta,csak kemény,amit énsem értek mert azt hittem vagy kemény vagy nem.de aztmondta lehet csak puffadtabb teltebb.
2016. máj. 24. 11:13
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem biztos.

Nekem az orvos a 35. hét körül azt mondta, hogy meg tudja fogni a gyerek fejét. Pihenjek.

39+6 hetesen szültem.

2016. máj. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

mi az, hogy köldök körül van a baba? :D

én is 30 hetes vagyok, a baba most épp 35cm :D mindenhol van, a feje beilleszkedett már a szülőcsatornába, feneke a bordám alatt, lábával meg össze-vissza rúgkapál.

ha meg nem keményedés miatt kemény a hasad akkor a baba úgy fekszik, hogy megfeszül a hasad, attól nem lesz a koraszülésed.


nem értem, a te védőnődnek diplomája is van? látott már terhest?

2016. máj. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Énsem értem.éncsak leirtam amit mondott,hogy lentebb van mint kéne,de még feljebb megy elvileg.nem értem.elvileg van diplomája de ezt énsem értettem.Nekem is össze vissza megy a bab de most pont lehet ugy volt,hogy már pánikolt is,hogy koraszülés lehet.feküdjek majdnem mindig felpocolt lábakkal.
2016. máj. 24. 12:11
 6/11 anonim ***** válasza:

ne hallgass rá. ha a dokid azt mondja, hogy feküdj akkor feküdj! ennyi :)

nekem mint írtam befordult már a szülőcsatornába, a doki azt mondta, hogy ez jó, itt az ideje. az első 27. héten ékelődött be, onnan már ugye ki nem jön, ő kiírt napon született.

2016. máj. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
28.hét óta be van ékelődve a babám feje a medencébe,a dokim csak örült neki. A védőnők szeretnek vészmadárkodni. :) 35hetes vagyok most.
2016. máj. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm Nektek :) megnyugtattatok.:)
2016. máj. 24. 13:33
 9/11 A kérdező kommentje:
És ha jobbára a gyomortájon keményebb az lehet puffadástól is? Mert keményedésnél az egész az lenne meg fájna nem? Ez viszont néha gyomornál van,és nem fáj inkább mint ami tele van feszit.
2016. máj. 24. 14:55
 10/11 anonim ***** válasza:

persze, hogy lehet :)


csak az a keményedés amitől az egész hasad bekeményedik, még kicsit meg is emelkedik és fura érzés, mint ha szorítanák a hasad. biztos van amúgy keményedésed, a méh dolgozik ilyenkor is, nem csak mikor vajúdsz. naponta többször van keményedés, akkor van gond, ha ezekhez görcs is társul vagy nagyon gyakori a keményedés (pl. óránként 5-6).

szóval ezek miatt tényleg ne aggódj, magnéziumot szedjed meg pihenj sokat, de nem azért mert bármi gond van, hanem mert ennyi idős terhesen megérdemled :)

2016. máj. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!