Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap töltöttem a 34hetet,...

Tegnap töltöttem a 34hetet, ma kaptam meg a zárot melyen az áll, hogy II. -III érettségü a lepény kihúzhatom végig vagy előbb szülök?

Figyelt kérdés
Ilyenkor ugye gyakrabban nézik a magzatot?Félek,hogy Nehogy ne kapjon elég tápanyagot esetleg oxigént!Olyan van hogy valaki előbb szült ez miatt?

2014. dec. 1. 19:56
 1/4 anonim ***** válasza:
34 hetesen nincs ezzel semmi baj. :) Most már gyakran ellenőriznek majd egyébként is. :)
2014. dec. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! En holnap leszek 38 hetes.A mehlepeny erettsege miatt ugy nez ki,hogy penteken csaszar lesz, ha addig nem indul be a szules.
2014. dec. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szia mennyire érett a lepény?Miért lesz császár már nem gyarapszik a babó?Hogy hogy nem indítják hanem császár?Remélem még ébren vagy mert nagyon érdekel a válaszod.
2014. dec. 1. 21:56
 4/4 anonim ***** válasza:

III. Most voltam az orvosomnal, azt mondta, hogy holnap meg konzultal nehany kollegajaval, de szerinte biztonsagosabb a csaszar, ha nem indul be magatol a szules addig valami csoda folytan.Azt mondta, hogy nem ugy nez ki, mintha nyilni akarna a mehszaj, lorugasnyi gyogyszerrel is valoszinuleg csak feleslegesen kinozna,de annyit nem is adhat a mehlepeny allapota miatt.Fel hogy esetleg beverzik a mehlepeny ha tovabb hagyja.

Attol fuggetlenul lehet,hogy megprobaljuk az inditast, majd holnap felhiv mire jutott.

2014. dec. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!