Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi az esélye hogy megmarad...

Mennyi az esélye hogy megmarad a terhesség?

Figyelt kérdés
Kb 5 hetes terhesség. Pozitív teszt. UH-n még nem látszik. Van esély hogy meg is marad?

#terhesség #Öthetes
2016. máj. 25. 09:16
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

persze :) az enyém sem látszott, sőt a dr nél a teszt még negatív is lett :)otthon reggeli pisiből már volt 3 halvány pozim. az orvos hülyének nézett.

2 hét múlva 1 éves a fiam :)

2016. máj. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Akkor jó. Eleinte megijedtem. De már nagyon örülnék neki, és csalódnék ha mégse. Tünetek mennyire voltak?
2016. máj. 25. 09:24
 3/20 anonim ***** válasza:
67%

elsőnél semmi, csak megnőtt a hasam, aztán elfolyt a viz a 41 héten.


másodiknál egyből jött a hányinger, és a szülés napjáig hánytam, rosszul voltam.

2016. máj. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
83%

Mért ne lenne esély?

Ugyanakkora az esély, mint bármely más kezdődő terhességnél.

2016. máj. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Mert azt mondták hogy ha nem látszik az ultrahangon akkor lehet hogy méhen kívüli. Aztán át küldtek egy másik UH-ra ahol láttak 0,2cmes felritkulást és egy het múlva kell megint mennem. Csák jól rám ijesztettek a "kedves" viselkedéseikkel.
2016. máj. 25. 10:44
 6/20 anonim ***** válasza:
83%

Mindkettő terhességemnél a 7. héten mentem először orvoshoz, akkor már látszott embrió és szívhang. 5 hetesen normális, hogy csak felritkulás van (főleg, ha esetleg nem is középidőben fogant, hanem picit később).

A tünetek meg egyénenként és terhességenként változnak. nekem elsőnél masszív hányingerem és szédülésem volt a 16. hétig, a másodiknál pedig semmi, csak a hasam kezdett nőni (az is jó későn). :-)

2016. máj. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
75%

Túl korán mentél. 5 hetesen még nem sok minden látszik.

Mindkét terhességemnél betöltött 7. hét után mentem, már volt szívhang.

2016. máj. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Hát nem tudtam mikor kell mennem még sosem voltam hasonló helyzetben. Gondoltam hamar megbizonyosodok. :) remélem legközelebb látszani fog valami. Szédülés, hányinger nálam is van.
2016. máj. 25. 11:15
 9/20 anonim ***** válasza:
84%

Két gyerekemet sem láttak a korai szakaszban és itt rohangálnak körülöttem. nem túl jó ultrahanggép is oka lehet és az is, hogy esetleg nem középidőben fogant, hanem kicsit később.

Valamelyik kérdésnél már írtam, hogy a mostani babámra is azt mondták, hogy nem vagyok terhes és mindjárt félidős vagyok. :)

2016. máj. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Gratulálok! :) remélem én is hasonló sikerrel járok :)
2016. máj. 25. 11:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!