Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Őssejt levételről mit gondoltok?

Őssejt levételről mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Tudom sok kérdés van fent itt ezzel kapcsolatban, de az összes régi. Azóta rengeteget fejlődött az orvostudomány.. 6éve csak 5-6 betegségre volt jó most már a 20-at is meghaladja.. a műtét kockázatos,de egy leokémiánál lehet megérné..

Nagyon gondolkolkozom, hogy levetessük-e vagy ne.. Nem lehetetlen, hogy pár év múlva a műtét sem lesz olyan kockázatos, és talán az én RA-mra is jó lesz.. mit gondoltok?



2016. máj. 25. 14:40
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy 15 hetes vagyok van még időm gondolkozni de örülnék tanácsoknak és ha irna valaki cégeket akik megbízhatóak és ezzel foglalkoznak. (A krioról tudok csak)
2016. máj. 25. 14:43
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy elég jó cikk szerintem:

[link]

2016. máj. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Hannelorka válasza:
Szia, én tudom ajánlani. Egyébként ma már több, mint 70 betegség gyógyítható vele, mi a CryoSave-nél tároltattuk (régen ő volt a Sejtbank), ők Svájcban tárolják, ott a labor, nagyon kedvesek egyébként, mindent elmondanak róla. Mi a szövetet is tároltattuk, mert az másra lesz majd jó, más betegségekre.
2016. máj. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszod!! :)
2016. máj. 27. 23:40
 5/5 A kérdező kommentje:
Ha esetleg valakit erdekel majd, nem vettetuk le az ossejtet az orvosommal beszeltem rola es azt mondta hogy regen nagyon mellete volt.. de mivel a levett ossejt egy 40kgos embernek felel meg.. igy szaporitani kell es kozben az ossejt annyira karosodik hogy nem lehet felhasznalni. A masik fele pedig az hogy felnott embertol is lelehet venni.. szoval ugymond felesleges.
2016. okt. 25. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!