Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan kell szedni a terhesvit...

Hogyan kell szedni a terhesvitamint?

Figyelt kérdés

Femibiont magzatvédő vitamint vettem most meg a 2.trimesztereset. Milyen rendszerességgel kell szedni? Napi egyet vagy napi kettőt? reggel? este? vagy akármikor napközben?

Előre is köszönöm a válaszokat!


2016. máj. 25. 17:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg a betegtájékoztatót nem kellene elolvasni? Ide egyszerűbb írni, komolyan nem értem..nem kötekedni akarok..de nem értem, miért írnak ki ilyen kérdéseket az emberek.
2016. máj. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehetőleg szájon át.

És ahogy az első írta, ezért van a dobozban a betegtájékoztató.

2016. máj. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy rózsaszínt és egy sárgát, de én sem értem miért nem olvasod el...
2016. máj. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szerintem egyertelmu lesz a valasz: mert nincs rajta,csak az,hogy hanyadik hettol es hogy mit tartalmaz. Egyebkent koszonom az intelligens válaszokat!
2016. máj. 25. 20:20
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A dobozban találsz egy papírt amire rá van írva az adagolás javaslat ( 1 kapszula e a 1 filmtabletta naponta a főètkezès során hideg folyadékkal). Most néztem meg úgyhogy elhiheted.
2016. máj. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

1 kapszula és1 filmtabletta főétkezéskor.de énis volt már,hogy nem akkor vettem be,mert elfelejtettem elvinni magammal,és este vettem be,sőt volt hogy egy hétig 2 naponta szedtem csak.

30 hetes kismama

2016. máj. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
De benne van kedves intelligens kèrdező.
2016. máj. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!