Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 23 hetes terhes vagyok és pár...

23 hetes terhes vagyok és pár napja nem olyan aktív a babám mint előtte. Nagyon sokat mocorgott most naponta egyet-kettőt rúg csak. Baj van?

Figyelt kérdés
Lehet hogy attól van hogy mostanában egy kicsit többet idegeskedtem?
2007. nov. 14. 07:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ne aggódj, nem minden nap olyan aktívak a babák. Az én kislányom is amikor először éreztem, szinte mindig mocorgott, aztán volt olyan nap, hogy csak este éreztem két három rugást. Aztán a 9. hónapban ismét aktív lett, de nagyon. Az én babám is lusta baba volt, most annál mozgékonyabb. Tudom könnyű mondani, hogy ne idegeskedj, de tényleg próbálj meg lazítani. Én is sokat stresszeltem sok dolog miatt, de minden rendben volt a babával. Ne aggódj nincsen semmi baja a kicsinek, az én babám is ugyanezt csinálta velem.

Sok sikert a babához!

Egy 2 hónapos kislány anyukája

2007. nov. 14. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Biztosan nincsen semmi probléma.A babák nem mindíg egyforma aktívak.valoszínü,hogy most a passzív idöszakában van.az én babám is ezt csina´lja.

Egyre kissebb lessz a heje a mozgásra,az is befolyásolja.

Fö a nyugalom.

30 hetes kismama.

2007. nov. 14. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
a babák is szoktak aludni,és van hogy a nap 90%át át alusszák.hidd el semmi baja a babánk,az én fiam is eljátszotta velem,ugy kellett neki könyörögni,hogy mozduljon meg,csak egy kicsit,és egyet belém rugott de ugy hogy "nesze,te némber még aludni se hagysz"ekkor volt 23 hetes,másnap elakartam menni a védőnőhöz,hogy nézze meg van e szívhangja,és másnap egésznap rugott.
2007. nov. 14. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ne idegeskedj, nekem a 4. lányom volt hogy 1 hétig meg sem moccant, néha (gondolom én) fordult egyet a másik oldalára, állandóan ultrahangozták, de pozitív életjeleket adott minden alkalommal. Én már sejtem mire készült, mert amióta megszületett olyan aktív, hogy azt nem lehet elmondani. Úgyhogy ne izgulj, rá pihen arra ha majd megszületik!!! Nagyon jó egészságet kívánok mindkettőtöknek!
2007. nov. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!