Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt volt akinek...

Terhesség alatt volt akinek "ugrált" a vérnyomása eddig nekem a legmagasabb 140/110volt de nem csináltak semmit pihenést javasoltak?

Figyelt kérdés
25.hetes kismama vagyok, legalacsonyabb 120/107 mostanába
2016. máj. 30. 09:44
 1/3 anonim ***** válasza:
31 hkm vagyok, nekem is ugyanígy kezdődött, hogy jó volt a vérnyomásom, néha olyan 135/95-re kiugrott, aztán kb 2 hete felment 166/122-re azonnal be kellett mennem a sürgősségire, és bent is tartottak a kórházban 1 hétig, dopegytet kell szednem hogy rendben legyen a vérnyomás.Vizeletemben nem volt fehérje, mèhlepény áramlása rendben, szemészeti vizsgálat is volt az is ok.Tehát a tanácsom az hogy vezess vérnyomásnaplót, napi 3x, 4x mérd kb ugyanabban az időpontban, vagy ha fejfájást, szédülést vagy kettöslátást tapasztalsz abban az esetben is. Mondjuk én majd jelezném legközelebb a dokinak ezt a 140/110-et mert a második érték nagyon magas, az első még nem gáz.A kórházban azt mondták hogy a 140/90 még türhető attól ne legyen magasabb egyik érték sem.Remélem veled minden rendben lesz,és csak ezek a fránya frontok vicceltek meg.
2016. máj. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem Dopegytet kellene szedned, a 140 még belefér, de a 110 nagyon sok. Én is szedtem végig.
2016. máj. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sztem is a háziorvosod/nőgyógyászod/kórház hármas közül addig menj, már holnap, amíg vki nem vesz komolyan. Nem játék a magas vérnyomás! 140/90 a határ, egyik értéknél sem jó, ha magasabb. Én a terhesség megállapítása óta szedek dopegytet, és még így is a 18 héttől kell vérnyomás naplót vezetnem. 33 hkm
2016. máj. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!