Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magzatvíz szivárgást hogy...

Magzatvíz szivárgást hogy lehet észrevenni?

Figyelt kérdés
Napok óta bő átlátszó folyásom van,mondtam a dokimnak is,méhszáj vizsgálat óta tart. Ő azt mondtam ez nem probléma,de aggódom hogy veszem észre ha csak szivárog a víz emelett?
2016. máj. 30. 15:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Egy folyás nem bő átlátszó. A magzatvíz teljesen vízszerű, egy folyás nem. Szóval innen tudod.

Ha még mindig nem vagy biztos, lehet kapni a gyógyszertárban olyan betétet, ami csak a magzatvíztől színeződik el. Az tuti.

2016. máj. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sehogy, a doki tudja megallapitani ph papirral,h magzatviz,vizes folyas,vagy vizelet e.
2016. máj. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem mindig volt folyásom, szülés előtti 2 napban annál is töBb de fehéres is. Du. felálltam és nagyobb adag víz jött ki, bugyim teljesen elázott, mindig jött egy adag de a kórházban elsőre folyásnak hitték. Kaptam rongyot a lábam közé h átszik-e...Másnap délben szültem. 38+6ra, most 2 hetes a pici.
2016. máj. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!